Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

VeVerka11

Sandritta

Ahoj :) ja som uz tri mesiace od opky a tiež mám prsia ešte dosť tuhé a pevné. Kamoške trvalo až pol roka kým to zmäklo úplne, takže to bude ešte nejaký čas trvať, kým to bude podľa našich predstáv :) :)

Nikola21

Nikxx

Urcite chod do vacsich. Ja som si tiez mohla vybrat medzi 330 a 360 a povedala som ze chcem 360ml lebo fakt je to len malicky rozdiel. A skoro vsetky dievcata po opke hovoria ze si mohli dat vacsie. Aj ked doktor mi povedal ze ked budem mat pocit ze mohli byt vacsie tak to znamena ze vysledok je vynikajuci, pretoze prsia mi pripadaju prirodzene. Uz keby boli vacsie tak by sme polemizovali ze su neprirodzene a mohli byt mensie. Takze myslim si ze dokonaly vysledok sa neda dosiahnut:)

nikxxx

ALL

neviete si predstavit aku mi davate pozitivnu energiu :) vzdy rano, ked sa zobudim, zacne mi neskutocne bit srdce a prepadne ma strach z operacie.

Prave som telefonovala s doktorom, presunuli sme to na 19.5. takze uz fakt mozem len odpocitavat dni.

olly-fa fakt pekne prsia :)

nataša548

Ahoj Serena,tak ja to už mám za sebou.Je mi už fajn,najhoršie bolo prvý deň, ale tak dá sa to zvládnuť.Aj Tebe to rýchlo ubehne.A ideš do tej NR?Ku komu?Ja mám Nagor 560ml extra vysoký profil gulaté, tak som zvedavá aké to nakoniec bude.Chcela som skôr väčšie,tak uvidím.V tom skafandri mi to zatiaľ nejaké velké nepripadá.Dúfam,že o rok nepôjdem znovu.ha,ha.To bolo maxim.čo mi tam na prvýkrát vošlo.Už sa tešíš,že?Budem Ti držať palce.Práve dnes idem na prvú kontrolu.Už ani neviem,že nejaké imploše mám.uplne som v pohode až na tie obmedzenia.Treba vydržať.

Sandritta

lauritania,

Pozerala som, ze sa Ti prska krasne urovnali, ja by som si normalne ten rozdiel ani nevsimla, podla mna sa Ti to uplne urovna, tie prsia sa menia aj pol roka, chce to len cas :)

olly-fa,

Super fotecky! Prsia mas krasne :)

Baby chcem sa spytat, ako Vam maknu prska? Mne sa zda, ze ta koza a zlaza uz je uvolnenejsia, no stale je to este dost pevne.. :(

Sandritta

To pisu o implantatoch s texturovaym povrchom. Pouzivaju sa uz len take, lepsie totiz prirastu k telu a velmi sa tym znizuje riziko kapsularnej kontrakcie, teda z tohto pohladu su bezpecnejsie. Taketo clanky netreba ani citat, aj ten lekar tam pise ze to boli ojedinele pripady. Aj nefajciar moze umriet na rakovinu pluc, znama ktora v zivote nepila alkohol ma nabeh na cirhozu pecene... Nic na svete nie je 100%
A na silikonoch budu vzdy hladat nieco zle.
Aj tak sa mi to nejako nezda, ze tym ze je zdrsneny povrch sa tam lahsie uchytia bakterie.... Ved pokial pacientka hned po opke nedostane infekciu, tak uz sa tam ani nemaju kde tie bakterie uchytit, ved ten implos prirastie k okolitemu tkanivu. A silikon ako zdravotnicky material sa nepouziva len na prsne implantaty.

Serena

Ahojte damy,
tak uz aj zo mna sa dnes stala cakatelka na operaciu, budem to mat 18.6 tesim sa..budu mentor anatomicke, velkost od 255 do 300, lekar vyskusa na sale, ktore budu naj, rovnako ako aj profil, ci vysoky alebo stredny plus..
Natasa548
ako sa mas po operacii? Mala si to pred tyzdnom, ak sa dobre pamatam, no nenapisala si zatial nic, dufam, ze vsetko ok.