Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

janica25

dievcence dnes som bola po vysledky u obvodnej len hladina zeleza je u mna nizka ze 65,8 a az nad 70 je norma.v stvrtok mam interne myslite ze prejdem s tymto inak vsetky hodnoty ok.tak uz sa strachujem ci ma odoperuje doktor.nemala ste niektora tiez nizke zelezo?

Kim

fekynka

ahoj, bola som rozcestovana:P, ale tesim sa, ze si to super zvladla, aj ked podla foto mas este trosku opuch

To prejde coskoro, nemaj vobec obavy, inak nezdaju sa Ti male?;)

kvet11

bambulkova

Ahoj už si tu dávno nebola :) aj tebe všetko dobré do nového roka a veľkú radosť s pŕs ja sa s nich tiež veľmi vytešujem jediné čo banujem že som neišla už skôr :) prská sú už ako moje sú už úplne mäkučké a tebe sa ako darí daj nejaké nové foto :)

ivava

ty si sa tu minule pýtala na šoférovanie ja som skúsila dva a pol týždna po opke a išlo to aj keď to nebolo ono ale každý deň to bolo lepšie a lepšie ale kým som sa dostala do takého šoférovania ako pred opkou tak to trvalo asi aj dva mesiace.... čo už si to bola vyskúšať?

Liliana65

eelle

mne môj doktor nekázal prelepovať, ako som prišla na kontrolu po 10 dňoch, tak sme to odlepili a už ani nelepili... a v pohode si myslím, že sa jazva vyvíja...

ewel007

Gabby
Ja ti za seba Mladeka odporucam,max spokojnost,keby nie tak sa k nemu znovu nevraciam,idem k nemu na jar aj na kysku do pusi,plne mu vo vsetkom doverujem,dohodli sme na prvej konzultacii na 450ml a nakoniec mam 500ml,pytala som max na prvykrat kolko sa da..suhlasim s Elle ohladne terminu,volaj cim skor,ak sa ti nechce cakat do juna a myslim ze sa ti to moze este vo feb podarit

gabbyy

Ella
Ďakujem je som na konzultácke uz bola dvakrat u cervena a potom v avelane dr kovaca kedže mladek tam vtedy nebol . Bola som na sr iba na otocku. Žijem v Uk takze si to potrebujem naplánovat a vziat si dovolenku takze aj keby volali skor , neda sa mi prísť . Obaja doktori mi navrhli zo iste takze verím že mladek navrhne tiez 400vky. Bola niektora z vás z dr kovaca? Bol veľmi sympaticky ale každá tu ospevuje dr Mladeka tak pôjdem radšej k nemu :-)
Elle ty si spokojná??

eelle

Gabby ak ti môžem poradiť zavolaj čo najskôr a objednaj sa na konzultaciu lebo ja som sa pred tromi týždňami informovala a uz vtedy bol február skoro celý plný ale v kuse niekto vypadava tak keby ti dajú neskoro termín tak skús im priebežne volať či im niekto nevypadol lebo im povypadavali a mne vôbec nikto nevolal tak som im raz zavolala a o mesiac sa mi to posunulo...

Inak baby Mam rez okolo dvorcov a po troch týždňoch mi lekár povedal že uz nemusim prelepivat jazvy, vy ste si ich koľko prelepovali ?