Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sue33

misaela
zlatko nespomenies si ktora babena to bola? Ja hned pekne na umretie, ja som stresak jak blazon. Dufam, ze sa mi klesne, lebo ja ho tiez aj nasilu potlacim;)))

misaela

sue33
co som citala na nete tak prsia sa daju upravovat pasom az kym definitivne neprirastu, teda do 2-3 mesiacov.
a aj v tomto fore bola urcite minimalne jedna holka co mala rovnaky problem, trvalo to par tyzdnov ale rozdiel sa jej naozaj viditelne zmensil
meno si nepametam len viem ze bola nestasna ze sa prve tyzdne nic nedialo ale nakoniec sa jej prso posunulo kam malo :)
dokonca si pametam že nejkej tu dr. aj fyzicky prso stlacil dolu, že to zabolelo ako cert ale tiez sa to napravilo

sue33

Lucia83
to som si vsimla az teraz ked uz mam po opke, ze som mala kazde prsko ine. V zivote som si to nevsimla az teraz, lebo ich okukavam jak slahnuta furt. Ano povedal mi, ze mam implos trosku posunuty hore. Aj citim na dotyk ten impos pod klucnou kostou. Strasne sa bojim, ci sa mi to upravi:(( Uz som ho hned stlacila tym pooperacnym pasom.

Lucia83

Sue33
Cicka teraz som si pozerala fotky pred nemala si miernu asymetriu aj pred? Zda sa mi z foteciek. Povedal ti ze je to vystupeny implos? A kolko budes nosit ten pas??

Lucia83

Skoricka
Ahoj cicka moja, no mam sa uz super. Uz nic neboli len tie rana este, ale to je minutka kym sa postavim z postele a je super a aj to boli chrbat. No skoda to stretko ny som ta chcela aj osobne spoznat a urcite aj ostatne baby, ne len takto cez stranku..
Ja idem 10/45, predtym idem pre tomasku a vyrazame na kontrolu a potom na stretko. Posmejdime aj obchody.
Inak tu cervenu co mam v galerke je kosik E :-)

Janulkalea

Ahoj ja som bola tiez u Mladeka a platila som komplet 3080. V tom som mala mentory implose, anatomicke a velkost 440ml. Skoricka uz pisala ze anatomicke su drahsie ako gulate . Este len ides na konzultku?? Dobre si si vybrala.

janulkalea

Skoricka,

ďakujem za info, chcem mu zajtra volať, a chcela by som isť hneď na opku, pretože potom si to zase rozmyslím.
Aká je čakacia dobu u neho, nevieš nahodou ?

jonatan79

ahojte boli ste niektorá u dr. Juráška na augmentácii? Mám tam dohodnutú konzultáciu. Ste s jeho prácou spokojné? dík.

sue33

babenky dnes som bola na kontrole po mesiaci a nemam dobre spravy:((( jeden implantat mi trosku vytlacilo hore a tym mam jednu bradavku asi o 1cm nizsie. Doktor mi kazal davat si ten pooperacny pas na kriz, kt. mi ma posunut dolu ten implantat. Ja si ho normalne nahmatam na tom prsku a na druhom ho necitim. Som taka nahnevana, davam si pozor jak blazon a pekne sa mi to dokasle. Vraj ho moze vytlacit aj jazva, kt. by uz mala zacat maknut a malo by sa to tym pasom upravit. to prsko ani nema tak pekny tvar ako to druhe:((( Babeny mala ste to niektora??? Upravilo sa vam to???