Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

Rozalka

ahoj tak ako sa máš? niečo nové s prsíčkami? ja idem zajtra na vyberanie stehov tak sa už velmi teším na sprchúúúúúúú :))

tomaska

žiješ? ešte stále nefajčíš či? ja nefajčím a už ani nechcem začat, asi tým že som bola oslabená z narkozy a do toho som ja dlhoročný fajčiar nefajčila, tak som si prešla totál abstakmi,nervozitou v tele, nespavostou v noci atd...tak už ani nechcem začat a už nikdy nič také prežiť:)som fajčila 20 rokov :)) už je to lepšie, konečne aj spávam v noci a aj cez den som kludnejšia. Takže kôli prsíčkam som sa dúfam zbavila jedného zlého neduhu :)

Rozalka

Acerka8, ja som tiež bola u Očenáša, nemusíš sa báť, som max sppokojná, mne navrhol tiež viac ako som chcela, potom som ho prehovárala aby to prehodnotil, že to budú na mna velké, dnes som 4týždne po opke a som max spokojná s velkostou, ešte by som aj povedala že chválabohu že nedal menšie... sú akurát na moju postavu, aj ked kamosky aj priatel hovoria že sú velmi velké, mne nevadí... takže ber väčšie!!! a tú podprsenku absolútne nevidno, to len možno na fotkách, ale ja v pohode po týždni som nastúpila do roboty a nevidno to, maskovala som to aj s šálikmi... neboj!!!! držím palce na opku...

TARA_

kvet11
najprv som bola v tom, ze ak som kojila, tak mi urcite budu pasovat anatomy, ale co som tu videla a hlavne pracu Dr. Mladeka, tak dava aj gulate do vykojenych prs a paci sa mi to viac. Cize ak by suhlasil, tak radsej gulate.
No co sa tyka tych velkosti, tak absolutne som v tom mimo, neviem si moc predstavit co kolko spravi, tak som rada, ze na konzultacii da aj vyskusat ml. Aspon pre predstavu.
Mozno sa mylim, ale mam taky pocit, ze ked som kojila a mam natiahnutu kozu, tak mne navrhne viac. Ked som ich mala naliate mliekom, tak som mala D-cka a boli uplne ako silikony :) Takze hadam mensie mi dat ani nemoze :)