Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olivka21

Acerka
ved kim si to hned uvedomila,ako zareagovala a vzapäti sa ospravedljila. Tak sa tu predsa nebudeme hasterit,ni nie? Mas pristup do galerky? Tam sama zistis co potrebujes a budes sama prekvapena,ake rozdielne prsia urobi rovnaky implos u viacerych bab. Pa a uuuuuuusmev!

TARA_

olivka21 kim

jaj ano, vy ste cervenovky :)
Mate poriadnu naloz, tak som na ne zvedava!
To ste si dali max co sa da? Ci o inom ste ani nedebatovali?
Ja som strasne zvedava kolko povie mne, teda ale nie ten vas Dusko :)))

olivka21

Kim
pocuj mam napad,vymeni si so mnou termin a na mne odsledujes tie 515tky a ked sa ti to nebude pozdavat ,supnes si 575,oukej prepelicka? :))))))))))))

acerka8

Ahoj baby, včera som sem písala, a myslím že KIM, sa na moju adresu vyjadrovala dosť primitívne. Tak týmto jej chcem odkázať, že nie JA som primitívna, ale ona. Takéto chovanie ma originál len sedláčka. Ja mám veľmi dobre odkonzultovanú moju operáciu, len som chcela vedieť, že baby čo máju veľkosť 370, že aké to je asi veľké. Nič viac som nechcela a miesto toho , hrozne na mňa zaútočila KIM a úplne zbytočne. Možno som sa zle opýtala alebo čo, ale mám vedomosť aká je to veľkosť aj som videla ten implantát, len som chcela počuť od Vás, ktoré ho máte, že aké to je už v tele. KIM mi kľudne mohla napísať, že pošli akú máš výšku atď., ale to čo predviedla ma fakt zaskočilo. Ďakujem babám, ktoré ma podržali.