Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nataša548

Tak to máš za chvíločku.Predoperačné sú v ProCare na Fatranskej.Neviem či chceš predoperačné v rámci nich,alebo cez obvodnú.Ja som bola dnes a už mám aj všetky výsledky.Myslím, že cez obvodnú to bude na dlhšie,čo som počula.Ked to stihneš,tak stačí aj deň vopred.Mám ich priniesť so sebou v utorok pred opkou.Mne sa nechcelo behať od lekára k lekárovi a všade vyčkávať.Takto ma oni objednali a za 2hodky bolo po všetkom.Síce som si všetko platila ale čo už.Aspon bez stresov.Dúfam,že to budeš mať aj ty čoskoro za sebou.Zatial mi to nedochádza,uvidím v utorok.Hádam to prežijem.

Serena

Nataša548
Konzultáciu mám 6.mája u Dr. Mládeka, tiež by som to chcela mať čím skôr. Uvidím, čo mi povie, či má voľné termíny skôr ako počas letných mesiacov. Lebo pôvodne som opku chcela v júli kvôli tomu, že mi mama bude môcť pomôcť s malou dcérkou. Takže tie predoperačné sú inde, na inom mieste..a nevieš náhodou, či sa môžu robiť tesne pred operáciou, napr. iba deň vopred?

nataša548

Serena, ano idem do Avelanu k Dr.Kováčovi.Mala som veľmi dobrý dojem a aj niektoré moje kamošky u ňho boli a super práca.Môžem odporúčať.2710Eur + predoperačné okolo 120Eur,ktoré mi oni zabezpečili.Kedy máš konzultáciu a ku komu?A dakujem za palčeky.Konzultačka aj opka mi vyšli v jeden mesiac tak super čakacia doba.

Serena

Nataša548
Ahoj, ideš na kliniku Avelane? Smiem sa spýtať ku komu? Ja tam mám dohodnú zatiaľ len konzultáciu a tak by ma zaujímalo, že aké máš pocity z kliniky, lekárov..tie predoperačné sa nevykonávaju v rámci kliniky? A ak môžem, tak koľko ťa dokopy vyšli? Vopred ďakujem a držím palce v ten utorok s veľkým U:)

Luky2112

All
Baby,teraz idem od temy ale chcem sa spytat ktora z vas ma zvacsene pery? Mozete ma kontaktovat na mail (25nikolla25@azet.sk) dakujeeeeem :)

lilix

Ahojte, vsade mozne citam o galerii fotiek, kde sa da pozriet ako vyzeraju prsia po zvacseni. Nikde to neviem najst. Poradi mi prosim niekto? ;-)

nataša548

elle, klinika ma objednala na predop.,mne len zavolali kedy, a akému dr.a tak som išla.Oni vybavili všetko.JJa som len prišla, povedala odkial ma poslali a to stačilo.Až na tie platby všade,bože.kolabovala som.