Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tina691976

petra84
ja som už 9 týždnou po opke a spým už v pohode na bruchu a na boku som spala hned od začiatku a nemalo to vobec vplyv na prisa aj doktor ma ubezbečil že je to v poriadku

jajakarinka

Nikxxx....vobec nebudu velke budu akurat ja ma miery skoro ako ty na kazdej partii mam o 4cm viac vysku ako ty a mam 375ml a 350ml gule vysoky profil koli asimetrii a su akurat pozri v galerii mam tam fotky ....a teraz mam cez prsia 98cm ...neboj budes kocka :-)

nikxxx

ALL

Ahojte, tak dnes som bola u mudr. Juráška v Porta Med. Velmi prijemny clovek, povedal o vsetkych moznych komplikaciach a veci neprikrasloval kvoli comu ho ocenujem. Termin opky sme stanovili na 26. maja.
Navrhol mi 350ml okruhle vysoky profil kedze zaklad mam dobry povedal ze to bude jedna pecka :D
Pod prsiami mam 76cm, cez prsia 85cm.

Ja mam obavy ci nebudu velmi velke kedze mam len 158cm, co myslite ???

mulatka

tak babenky už zajtra konzultacia velmi sa tešim ...termin som si zajednala na jun tak dufam ze všetko bude v poriadku.

Sifonka6

Ja mam pod prsiami 75 a zaklad 1-2 ako som v cykle..., tak to si ma potesila, ze v KM pusta vecer domov... Pre mna je totiz bopyt v nemocnici utrpenie...radsej budem doma.
A dava ti ich pod sval, ci zlazu a cez prsnu ryhu?