Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

jajakarinka

Yanka8...... kamoska si objednala v Bb izbu na hoteli v blizkosti kliniky ju operovali v stredu a v utorok prisla do BB a rano v klude prisla na kliniku ...kludne zavolaj na kliniku a spytaj sa sestricky na najblizsi hotel pri klinike sestricky su velmi ochotne a poradia ti :-) a aj tu co na forum chodia kocky co su z BB tak si myslim ze ti radi poradia najblizsi hotel .:-)

dianad

Baby ja mám dnes presne 4 týždne od opky, prsia mäknú, nebolia a čo som prekvapená, dnes som si merala obvod, a mám o 4cm viac cez prsia ako pár dní po opke, keď boli prsia ešte opuchnuté.
Pekne sa mení tvar a som veľmi spokojná :) všetkým čo ich to len čaká, držím palce

bittersweet

elle ja mam C a su teda mensie nez Dara:D pod pazuchou ti to bude vidiet viac a pri reopke aj tak budes musiet ist z podprsnej ryhy. ale ak si o tom presvedcena, Dr. Hedera je top trieda na endoskopicku augmentaciu:)

bittersweet

elle Polytech su vacsie implose, ale kusok viac si daj, mas este vela casu, preber to s dr.heredom. zas az tak velmi to nevykorigujes, si silikonami sa nenaraba celkom ako s prirodnymi prsiami, aj ked ja ich mam len 7 tyzdnov, tak mozno neskor. tvoja kamoska ma mozno 220ml pod zlazu, pod sval tym velke zazraky nespravis, ak nemala poriadny zaklad.

bittersweet

elle ale to zalezi od tvojho zakladu, aku mas kozu a tukovu vrstvu, ci to bude umele. mne dr nechcel dat hlavne preto viac, aby to nebol balonik narvany a na nom tenka koza. ozaj a to ti navrhol anatomy ze? Dara ma podla mna aspon D.

bittersweet

elle a zaklad mas plne A? obvod pod hrudnikom? moja kamoska ma 80C pri tejto vyske a super, bola u Racza a ma 375 ml Mentor. treba to presiesit s Dr. Ja som zacinala na 255ml a teraz som stastna ze mam 330ml a optimal by bol 350, ale mne sa viac nedalo dat.

elle

Baby, prepacte ze spamujem, este jedna vec ma napadla, ze dalsia moja kamoska si dala 450ml, je nizsia odo mna a to je pre mna nocna mora, keby som tak dopadla, (ona je nadmieru spokojna), no ale tie prsia, to su balony a na prvy pohlad silikony jak vysite, tak to nechcem, chcem prirodzene a makke prsicka, ako svoje, len o dve cisla vacsie :-)