Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

jajakarinka

Lauritania ...ajooooooj dakujem za podporu a za to ze si myslela na mna :-) islo to tak rychlo skoda ze sme sa nestretli:-) no bolesti nemam ziadne ani lieky od bolesti nemam ..skor mam taky tlak v prsiach ako keby ma silno stiahli a mam zake palenie a stipkanie :-) len sa mi zle pise tak so chcela dat vediet ze som ok :-) o pol fesiatej ma doviezli na izbu to viem bo som bola hore a hned ako sa dalo som isla cikat ako si mi poradila a spala som az doteraz:-)

Ollx-fa. ,alenassis,tinizmus ...dakujem ze ste aj vy na mna mysleli a drzali mi palce velmi to pomaha :-) boze ja mam kocky cickyyyyy-)

olly-fa

Tina+all

Ahojte kocky :-)

Poslusne sa hlasim po druhej kontrole,stehy vybrate,vsetko sa pekne hoji,ciciky su v poriadku. Dalsia kontrola o dva tyzdne. Zajtra sa mozem konecne osprchovat,uz sa neviem dockat. :-) Akurat mi povedal ze si nemam pustat horucu vodu na vrchnu cast prs.

PajaZH

silviklh

:-) no tak ja som pol na pol, pôvodom zo Žiaru ale bývam v BB :-)

Laura_kraska

ahoj jasné, mail mám: tinakova89@gmail.com

tina691976

luritánia
tak somm rada že to už máš za sebou ved určite prsia sa potrebuju usadiť v konečnom dosledku sa to upravý ako ty chceš ved niekedy je mesiac málo musíme tomu nechať čas držím palce v dalšom liečebnom procese

Nikitka_Daryia

Mirkaviki
:-D ja som tiez bola nafuknuta ako zaba úplne ...aj som sa ho na to pýtala a ano je to z narkozi.presne aj ja ked som sa dvihala tak mi tam akoby niečo puklo fu snáď tam nebudem mat otvorenú ranu ale neboli to čiže asi nie.urcite ich budes mat pekne ja som velmi spokojna .mne tiez vraj viac neislo no ja mam pod prsiami 82 .tiez mi dával sizer

lauritania

all , tak ja hlásim že som po kontrole , dnes su 4 týždne od opky.
pred dvomi týždnami som bola tiež na kontrole a to sme založili sťahovací pás na ťahanie jedneho prsníka nižšie . Nie je to velka asymetria ale kto chce ten to zbadá ... No podla doktora to nie je ani asymetria , pretože to premeral a ani opuch , ale klasické ukladanie implošu a prsnika , prsia musia ešte poklesnuť a nadobudnuť konečný tvar ... u každej ženy je to iné , záleží od prsných svalov. Takže nadalej skafandrova podprda so sťahovacím pásom ... kontrola o mesiac ...Prsia už pekne mäknú a aj vyzerajú "živšie " a zas viac prirodzenejšie ako v prvé dni .... :-) podla doktora nemám prsia ani veľké - no ani malé , ale ešte zopár málo ml by sa mi tam pekne vošlo .. ale on je s výsledkom spokojný a zrejme aj ja ...
inak - snažím sa nadalej šetriť , nedvihať ťažke a zbytočne nezaťažovať svaly ,lebo mam strach aby sa niečo nepokazilo ... predsa vraj 6 týždnov treba byť najzodpovednejší a najlepšie je podprdu nosiť neustále počas toho obdobia , a dokonca 3 mesiace je najrizikovejšie obdobie kedy sa stále usádzaju prsia a môže sa niečo pokaziť ...
Bolesti nemám , občas nejaké pichnutie , alebo bolesť pri záťaži .. No v tuto noc ma začal bolieť jeden prsnik tak silno , ako v tie prve dni po opke .... nemohla som sa ani pohnuť , šialená bolesť a z ničoho nič - v spánku ... trvalo to hodku a potom to prešlo . Vraj je to normálne a stáva sa to ... Zrejme som zaťažila sval - prsnik , aj ked som si to neuvedomila ...
tak vám všetkým prajem veľa spokojnosti , k opkám čo najviac šťastia a bezkomplikované hojenia . dalšia na rade je LILI - tak veľa šťastia prajem ;)

mirkaviki

Nikitka_Daryia

no mne bral zo stehien bo ani na bruchu ho moc nebolo ale veruze teraz som taka nafunuta alebo co ja viem co to je(niektore baby pisu ze take boli aj z anestezi)tak teraz by mozno mohol aj z brucha :D
no ja dufam ze to nie su stehy bo mi tam vcera cosi puklo pri dvihani sa ale skor to pripominalo ako keby sa lepka odlepila tak naraz ale ak to bol steh tak neviem :( no uvidim co mi zajtra doktor povie- ani mne sa moje nezdaju nejake extra velke ale je to maximum co mne mohol dat-ja mam 305ml vysoky profil anatomicke...pod prsiami som mala 70cm...a aj to sa cudoval ze sa mi tam tolko zmestilo bo moj zaklad bol dost chaby a hlavne ze som mala moc napnutu kozu na nich tak isiel radsej este cez sizer ...normalne sa zacinam bat co zajtra uvidim