Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tina691976

pajazh
ja som uplne už v poriadku nič nebolí su už zas iné aj už zmekli ale banujem že som nedalaš o niečo večšie ono sa to po opuchu zmenší o dosť ale čo hlavná vec že tam niečo je do dochodku dáko vydržím :)

PajaZH

tina691976

tak nie je to nič vážne,len ma sledujú,už 7 rokov tak dúfam mi to povolia, inak ozaj pôjdem aj cez mŕtvoly :-D neboj sa dám vedieť . a ty ako? čítala som že si v práci

tina691976

pajazh
neboj bude dobre ved asi záleží aj na anestézii tento problém má aj syn mojej dcéry len on asi na silikony nepojde :) :) držkaj sa daj vedieť ako sa vyjadrý

jajakarinka

Lilla22....ale ano je tam aj strach ale sa aj velmi tesim:-) hned ako budem vladat dam ti vediet co a ako..... ja takisto ti drzim silno palce a budem na teba mysliet v stredu ... dufam ze sa tam uvidime:-)

jajakarinka

Lauritania .....dakujem za podporu velmi si to cennim!:-) dam na tvoju radu a hned ako sa bude dat pojdem na vecko :-) ked ta zbadam budem kricat mataaaaa:-) velmi by mi dobre padlo ak by sa dalo a mohla prist za mnou na izbu ....som zvedava co ti povie na kontrole na to prsko dufam ze to uz bude ok vsetko ...este raz dakujem za podporu dobre to cloveku padne ....ked budem moct a vladat hned ti dam vediet ako som dopadla

PajaZH

tina691976

Ahoj,no volala som jej a povedala že keď sa mi bude dať mám prísť a kukne sa nato :-) tak dúfam odpovie kladne

Lila22

Jajakarinka cauu :-)

Ano uz sa moc tesim..pisala som ti dned mail..ty ako? Nebojis sa trosku? ;-)

Napis mi potom vsetko :-)

Drzim palce nech je vsetko ok

lauritania

hostelica - gratulkak novým prsiam a prajem čo najmenej bolesti ! každy den bude lepší a o týžden sa nad tým budeš smiať!

jajakarinka - ak sa neuvidime tak ti prajem čo najviac šťastia a nech všetko dobre dopadne !!!!a samozrejme čo najmenej bolesti ! myslim že ked sa preberieš tak bude všetko ok , určite si to predstavuješ horšie ;) , budeš mať utlmováky tak to zvládneš ! moja rada - skus isť čo najskor na wc , urýchliš tým bolestivosť aby sa prehnala a je dobré vycikať sa čo najskor po narkoze !
oki , budem vyzerať ružovu neon mikinku , ja ešte netuším čo na seba dám , kedže v tu hodinu ešte polospím a v tom stave tam prídem . Ja som blondýna ;) Maťa , krič na mna ak ma zbadaš :-) , keby niečo .. ak už nebudeš v ordinacii a budem ťa stihať na izbe a pustia ma , tak ťa pridem pozdraviť ! Zrejme pojdeš pod nož ulne prva a to okolo osmej ... držím palce !