Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Chiquilla

baby tu pooperačnu podprsenku ste nosili 3tyzdne od operacii nonstop a dalsie 3tyzdne len na noc? mam anatomy cez pazuchu a strasne sa bojim ist von uz z novou podprdenkou... operaciu som mala 4.3... dakujem :)

Nikitka_Daryia

Mirkaviki
Do kontroly budes určite fit neboj :-) ...no ja som mala pocit ze ma každú chvíľu seka v chrbte a kostrc tiez aaau

Nikitka_Daryia

Mirkaviki
:-D vidíš to tak aj ja mam vstrebatelbe asi chichi...on asi teda myslel ze nálepky budeme dávať dole.ja tam mam byt 9.45 a ty?

mulatka

mirkaviki- mne podla foto som poslala ze mozem gulate velkost neviem ale cerven mi chcel dat 560ml anatom ja by som chcela gulate 500ml najmenej a mam82cm pod prsiama

mirkaviki

Nikitka_Daryia
No v stredu idem na kontrolu ale mne povedal ze mam vstrebatelne stehy- hmmm,a tiezmam cez dvorce tak nechapem preco ty mas ine.pre mna je najhorsi chrbat a zadok ked bud len lezim a pololezim :( takze kyslis ze do kontroli budem ok? Ja tovmam 250 km tak sa toho obavam.

Mulatka ..ty si uz bola na konzultacke.mne dal maximum ake mojl dat 305 ml vysoky profil anatomicke.mala som maly zaklad a malo tuku.pod prsiami 70cm a ty?

Nikitka_Daryia

Mulatka
Poslala som ti to no píše mi to stále ze zlyháva.ak chces napis mi tvoje tel.cislo na môj mail victory.peskova@gmail.com a pošlem ti na mob ;-)

Nikitka_Daryia

Mirkaviki
Po 4 dňoch som uz bola ako tak ok.prve dni som nevedela dobre ani dychat no tiez total zle.no uz som fit hlavne sa setri.kebyze mi partner nepomáha a nedviha ma tak sa počuram v posteli :-P.prvykrat som sa sama nejedla po troch dňoch a teraz uz ruky normálne zapajam.mne Racz povedal ze ruky mozem dvihat aj hore ked mi to ide.viem ze baby tu píšu 4-6 týždňov nedvihat ruky nad úroveň pŕs no ja sa držím rad svojho lekára.doverujem mu na 100%.v stredu som bola na kontrole a povedal ze sa normálne mozem sprchovat a budúcu stredu mi ide vyberať stichy...ty máš kedy kontrolu?obdivujem ťa ze máš vôbec silu byt tu a písať.ja som prvé dni sem ani nepachla :-D

mulatka

Nikitka_Daryia -adigirls@zoznam.sk ja by som chcela gulate lebo potrebujem vyplnit vrch a mas pod sval alebo ako...