Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Lila22

Mirkaviki

tiež sa bojím výsledku.. viem že môj Doktor je dobrý, ale ajtak.. nemam moc dobrý základ a dosť záleží aj odtoho..:/ ja idem k Červeňovi

moja kamoška bola v interklinik a ma veľmi pekne prsia.. tušim ju robil Dr.Rácz

Izabella294

Luky2112
Ja som dnes presne dva tyzdne po operacii a este cez vikend som mala podobne pocity ako ty.Neboj,upravi sa to.
Baby,kolko vam lekari kazali nosit skafander? Lebo ja ho uz o tyzden mam dat dolu,dokonca ani spanie ho nemusim mat.Nie je to skoro?

Luky2112

Baby po

prosim vas,ked si dam dole pooperacnu podprsenku tak mam pocit ako keby mi mali prsia spadnut na zem,kedy ten pocit prejde?ja som estelen 12 den opke.bez podprdy mi nieje vobec dobre...

mirkaviki

all

baby zajtra idem na to ....nebojim sa vobec bolesti lebo viem ze bude ale skor sa bojim ze vysledok nebude dobry alebo sa dostavia nejake komplikacie.
chcela by som sa spytat ak ste niektora bola operovana v Interklinik ako to tam prebieha-hlavne aj to kedy by ma mali na druhy den pustit.
a este mam taku jednu otazocku, ani neviem preco ma to napadlo az teraz ale kedze budem mat rez dvorcom tak odkial budem mat zavedene dreny? :D

jajakarinka

Zoja83....to je strasne cim si si musela prejst klobuk dolu pred tebou !!! A klobuk dolu aj pred dr.Cervenom skvely clovek aj ako odbornik ma srdce na pravom mieste :-) ja mu takisto doverujem na 100%...

jajakarinka

Lauritania...... strasne ti drzim palce nech sa to prsko da do poriadku.......a som zvedava ako dopadnes na kontrole a co ti nato povedia .....no dufam ze sa tam uvidime:-) ja uz tam budem o 7:00....keby sme sa nahodou nevideli tak budem na teba silno mysliet nech dopadnes co najlepsie na kontrole

bittersweet

lauritania pozerala som foto, len maly postreh a prosim ber to ako dobre mienenu radu, ruky sa nemaju dvihat nad uroven ramien minimalne 4 tyzdne, optimalne 6, da sa tak fungovat.

slniecko83

Tina

Ja som necvicila 4 mesiace takze moje telo je tym poznacene. Musim sa dat trosku do kopi do leta. A tak som na sebe makala lenze bola som casto chora a tak som prestala lebo som sa bala aby son nebola chora na opku.

slniecko83

Lauritania

Opuchy trvaju aj niekolko tyzdnov. A ja mam co hovorit ja som 2 mesiace a 5 dni po opke a snazim sa byt v tom ze to je opuch. A tiez prsko ktore mam o cosi nizsie tak sa mi paci viac je tak pekne gulate. Ozaj a tebe sa ten pas nezosuchuje nizsie? Lebo mne sa pisuva nizswie z toho vrchneho prsa a napriek tomu ze ho mam prichyteny zicherkou