Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sandritta

bittersweet,
ahoj spoluprsatica :) no mne sa to po tych 4 tyzdnoch nejako zrazu prehuplo a uz sa citim fit, sem tam sice zacitim nejaky prudsi pohyb no uz sa to neda ani porovnat s tymi prvymi tyzdami, uz som aj soferovala aj ked jednotku a spiatocku som davala oboma rukami, no ruky nad hlavu este nedavam len do urovne ramien, aj nejake tazke veci sa snazim nedvihat, ale je to tazke ked nic neboli sa takto kontrolovat, teraz chapem tie baby co od zaciatku nemali bolesti ze uz hned skoro vsetko robili. Prska mi uz ani netuhnu, citim ich uz ako svoje :) su sice este tvrde ale uz nie az tak.
A ako si spokojna s velkostou? Pokial si dobre pamatam tiez mas 330,ze? Mne v obleceni vobec nie je vidiet rozdiel, len ked sa vyzleciem tak mam pocit ze wau, ale tak to preto ze tam nic nebolo predtym, brala by som aj vacsie, ale v kazdom pripade som strasne rada ze ich maaam :))) tesim sa z nich jak malaa :D
A ty ako sa citis? Kedy das fotecky? Uz som zvedava ;)))

olly-fa

tenerife

ahoj,no ja by som sa na tvojom mieste velmi netrapila ze co povie okolie... platila si si to ty,ty ich budes nosit na hrudi,takze ostatni ta mozu.... neviem sice aka si povaha ale je to predsa tvoja vec. A neprajnici sa najdu VZDY! A je uplne jedno co urobis,ci si das urobit prsia,alebo kúpis nove auto,byt, zavist je svina :-)Tak si ty len pekne uzivaj nove krasne prsia a nech si hovori kto co chce,no nie? :-)

PajaZH

olly-fa

skorší som si nedala lebo v apríli mám narodeniny a tie chcem osláviť a teraz by nemal kto byť ten prvý týždeň so mnou doma tak aj preto. ale už nejak vydržím

jajakarinka

Tenerife gratulujem k prskam:-) a to preco ti zmenili na 75c? Mame riadne siroky chrbat vsak:-) ja budem mat gule 375a350ml...nenamahaj sa moc...... ja som tiez v mojom okoli nehovorila ze idem na prsia je to tvoja osobna vec a ked sa ta budu pytat tvoje kolegyne tak im povedz ze mas dobru podprsenku:-) :-) :-) :-) :-) :-)

tina691976

tenerife
no ja som to ešte nikomu nepovedala ani moji rodičia to nevedia a to som bola každý den aj po opke na návšteve zatial sa to dá uhrať v oblečení horšie je to už letné čo som skušala tam je to už poriadne :) alebo to uhrať ako erika judíinová na tabletky alebo dobrý krém na prsia

teneriffe

jajakarinka, inak aj ja som mala pooperacnu podprdu 80C, nakoniec ju zmenili na sale za 75C, ale miery mame rovnake, ze 90cm cez. mam anatom, 385ml.

teneriffe

olly-fa
presne!!!! nemozem obsediet. ja uz som aj vysavala, ale uplne light okolo svojej postele... ze 5min...
som 8.den
ale inak mi nejde nic robit, aj keby som chcela. dnes som si umyla vlasy.

mam otazku. ako ste pripravene na otazky okolia. myslela som si, ze to ustojim a teda dufam, ze aj ano.... len robim vo velko zenskom kolektive... a amtamy samozrejme funguju. tak vobec neviem, ako zareagovat, ked pridem do roboty... povedala som, ze marodim s chrbatom, nechcela som to nikomu vesat na nos, ale samozrejme, ze ma ta loz netesi...