Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

strangeemily

Ahojte zienky,nebola som tu uz 2 roky a dost sa toho pomenilo ako vidim a stale pribudaju nove a nove ziadatelky:)
Chcem vas ale poprosit ci by ste mi mohli pomoct,nie je to ohladom prs ale ohladom nosa,chcela by som ist na operaciu k dok.Cervenovi,bola som u neho na prsia a som velmi spokojna,a zaujimaju ma jeho prace co sa tyka rhinoplastiky,mohli by ste sa mi prosim ozvat na moj mail,po pripade poslat fotky,lebo viem ze su tu zienky ktore u neho boli aj na nos,dakujem.

strangeemily27@gmail.com

Mala Domi

mne recepcna napisala ze ma nude operovat dr chovan a nakoniec ma operoval DR.Dziuban...toto ma akurat tak sokovalo ze ani nevie kto ma bude operovat...ale vsetko okey

merlin20

Ja som to zvažovala niekoľko rokov. Teraz som si povedala, že idem do toho. Tiež som to nikomu nevešala na nos, len by ma všetci odcudzovali a odhovárali od toho.Bude ma operovať Dr. Chovan. Dúfam že je profík.

Mala Domi

Pooperacne bolesti boli prve dva tri dni cely den ale preto ze som sa nechcela dopovat tabletkami tak som to vydrzala bez ... Po par dnoch mam bolesti iba rano a to ma boli chrbat aj prsia...ked sa zobudim pockam dve tri hodky a prejde to samo alebo si dam jeden brufen a som cely den v pohode ....nemaj strach ja som nemala strach vobec ani ked som lezala na operacke a to ti nebudem hovorit ze kazdy kto vedel o tom ze si chcem dat urobit tak mi povedali neblazni nedavaj si nepotrebujes to si mlada atd...nikoho som neposluchla ani ked mi hovorili rizika...a ktory lekar ta bude operovat?

merlin20

Ďakujem za info. Odľahlo mi, nemala som z toho dobrý pocit.Už aby som to mala za sebou. A čo pooperačné bolesti? Dalo sa do vydržať?

Mala Domi

Ahoj Merlin20 som 5den po OP dr.Chovan je super a personal ani nehovorim...urcite chod ....naprvy pohlad to tak nevyzera ale je super :-) ja idem v piatok na kontrolu...

veronika89_8

myslim ze nie :-) ja som spokojna a konecne nemam rovny hrudnik kvoli ktoremu sa mi na strednej vysmievali :)