Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tina691976

klarinka
ja som cvičila intenzývne a hlavne behám rada čo je premna velmi ťažké a máš pravdu musíme sa o seba starať aby sme boli kočky ked sme sa dali vylepšiť na to solárko si ešte počkám aspom mesiac dakujem a držím palce nech sa ti darý aj pri cvičeníí nech si krásna

tina691976

klarinka
ja som cvičila intenzývne a hlavne behám rada čo je premna velmi ťažké a máš pravdu musíme sa o seba starať aby sme boli kočky ked sme sa dali vylepšiť na to solárko si ešte počkám aspom mesiac dakujem a držím palce nech sa ti darý aj pri cvičeníí nech si krásna

tina691976

klarinka
ja som cvičila intenzývne a hlavne behám rada čo je premna velmi ťažké a máš pravdu musíme sa o seba starať aby sme boli kočky ked sme sa dali vylepšiť na to solárko si ešte počkám aspom mesiac dakujem a držím palce nech sa ti darý aj pri cvičeníí nech si krásna

klarinka22

All

Ešte som sa chcela opýtať na spanie na boku, po 3 týždňoch som sa začala prevracať aj na bok keď sa už dostanem opatrne do tej polohy tak je to v pohode ale pri prevracaní čo robím ešte aj tak veľmi stroho cítim také tlaky v prsiach ako keď som sa po operácii dvíhala z postele. je to v poriadku?

klarinka22

Tina

Ďakujem Tina :) ja som pred operáciou cvičiť dlho nechodila ale rozhodla som sa že keď už mám pekné prsia mala by som sa posnažiť aj inde a trošku spevniť tak sa teším na nový začiatok a začnem pracovať :)

klarinka22

Tina

Ďakujem Tina :) ja som pred operáciou cvičiť dlho nechodila ale rozhodla som sa že keď už mám pekné prsia mala by som sa posnažiť aj inde a trošku spevniť tak sa teším na nový začiatok a začnem pracovať :)

klarinka22

Tina

Ahoj mne známa hovorila že po dvoch týždňoch už mohla chodiť do solárka ale jazvy si stále prelepovala. Ja som už mesiac po ale ešte pre istotu nechodím radšej počkám a pôjdem na istotu trochu neskôr.

slniecko83

Tina

Na otazku solarko som sa pytala doktora kedy sa moze zacat chodit a povedal mi ze po 6 tyzdnov od ooperacie a ze si mam prelepit jazvy ked pojdem

tina691976

karinka22
ahoj ja som už bola aj dneska vo fitku ale len orbitrek a bežiaci pás som len chodila do kopca lebo beh mi robil otrasy prs to ešte nie a potom som cvičila nohy vrch som vypustila bolo mi povedané že to treba ešte šetriť aj ja som akurát mesiac po opke som rada že si spokojná aj ja som velmi už sa teším ked budem mocť zas behať