Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

henka88

assabloy
ja mam 375ml nagori, my sme jedine riesili podprsnu ryhu ze bude v rovnakej vyske. a ze vraj to nebude vidiet. tak preto som aj velmi zvedava ze co to bude a ci budu rovnake. alebo ci to bude aspon nebadany rozdiel, teraz to neviem vôbec este posudit.

henka88

janas86
ja som dnes 2 den po. mala som aj dreny a dost tiekli stale, opuch sa mi spravil asi vcera, ale ja mam cez tu podprdu aj bandaz, tak prsia nevidim, ani moc necitim, iba ze v nich nieco obcas prebehne :) je to dost zvlastny pocit. ja beriem zatial stale novalgin, no dufam ze uz coskoro budem aspon znizovat davku. no a som ze skoro uplne imobilna, uz nech sme fit. :)

Nena1

Zoja83
Poznam cely Tvoj pribeh a prajem Ti pohodovu a bezproblemovu rekonvalescenciu. Velmi Ti to prajem, aby si bola stastna a spokojna. Dufam, ze po case pridas aj nejake fotecky ;-)

Este otazka na Cervenovky: ake dava teraz terminy Dr. Cerven na opku od konzultacie? Neskratili sa, od kedy je v novych priestoroch? Dakujem.

olly-fa

tina

no tak to budeme mmat rovnako,lebo pokial ja mam dobre info,existuje aj sposob ked je implantat len pod zlazou,ale to by som ja nechcela

tina691976

olly-fa
no tak toto ti presne odpovedať neviem lebo on mi to vysvetloval tak že vždy je jedna časť pod svalom a druhá pod žlazou nejako pol na pol len ten rozdiel je vtom či to reže cez pazuchu alebo pod prsníkom rez mám od spodu tak dufam že asi rovnako ako tebe neviem fakt presne

olly-fa

tina

jasne ze budem ratat,uz ratam :-)a fotky poslem hned ako to bude mozne,este sa chcem opytat,ty mas implantat vlozeny pod svalom,vsak?lebo dole niekde pises ze pod zlazou lebo ze pod pazuchou to viac boli,ale to asi myslis kede mas vedeny rez,ci??? mne ide vkladat pod sval a rez bude vedeny pod prsnikom.