Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olly-fa

tina691976

ano to mi hovoril pan doktor ze nepotrebujem nic okrem zubnej kefky a mobilu :-) potom ked sa ti bude dat prosim ta pridaj nejake fotky,som strasne zvedava,neviem nikde najst na nete fotky jeho prace a ked som bola na konzultacii tak som v tom rozruseni zabudla pozriet fotoalbum :D som ja ale blba...ale moj manzel ho videl a pacilo sa mu to. a ja v podstate som videla jeho pracu nazivo,u jednej mojej kamaratky cize viem ze ma peknu robotu,ale aj tak,clovek ma vzdy pochybnosti :-)Dakujem.

henka88

zoja83
je mi fakt ľúto, čo si si všetko musela vytrpieť a ťa obdivujem, že to zvládaš a nestrácaš nádej. Prajem ti nech ti všetko dobre dopadne a nech sa ti s novými prsíčkami podarí zabudnúť na tieto zlé skúsenosti. drž sa!!

jajakarinka

Lo Tina ....chapem ta jasne vsak uvidis co ti ten dr. Mladek povie.....som aj ja zvedava co ti povedia ....ale vsak budeme tu na fore spolu v kontakte a informovat sa :-) no vsak uvidis fotky a sama sa rozhodnes ci si das alebo nedas mastopexiu...ja. tu chodim kazdy den pozerat co tu kocky pisu clovek da tu vela dozvie:-)

LoTina

A opku mám naplánovanú až v júli. A napíšem, na tú konzultáciu idem v marci, ale chystám sa aj do Nitry k Mládekovi na konzultáciu... som zvedavá, čo mi povie on. Ale to skôr idem len preto, aby som počula aj iný odborný názor na môj dekolt :-). A som zvedavá, ako ti tú mastopexiu urobil.

jajakarinka

Lo Tina.,... a kedy mas opku? Ja mam opku1 aprila ....vsak potom napises ako si dopadla na tej konzultacii dobre?:-)

jajakarinka

Lo Tina....... tak ked si tam pojdes dat fotky dam si tam aj ja a potom uz len dufat ze neaka kocka nam da heslo:-)

LoTina

No, ja ešte tiež nie som v galerke, ale podľa toho, čo som sa tu dočítala, musíš prispievať na fórum a poslať foto svojich pŕs pred operáciou na galeria@zoznam.sk, a potom ti nejaká kočka pošle heslo do galérie.

jajakarinka

Lo Tina. No a ako sa dostanem do tej galerky prosimta ?najlepsie bude ked na tej konzultacii sa ho spytas na tie jazvicky dr.cerven ti najlepsie povie