Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Juliza

Ahoj, áno aj mne po opke druhý den ráno doniesli raňajky, čaj a dala som to , ale proste nemôžem súhlasiť, že píšu baby , že nemajú deň po opke absolútne žiadne bolesti, z medicínskeho hľadiska nemožné. Dá sa to zvládnuť , jasne, ale bolí to. Ako každá operácia v celkovej anestéze. Nech si z toho každá vezme to co chce, ja uz sa k tomu nechcem vyjadrovať ďalej. Všetkym babám bezproblémové hojenie želám.

wenushka

Ahojte kočky ten strach to bolo niečo strašne na izbe mi spadli slzy a na sale som mala otázky či sa nahodou počas operácie nezobudím či neodpadnem a tak strašne som sa bala pýtala som si naladovku ale že by mi nestihla zabrať tak by to bolo zbytočné. Po prebratí boli bolesti ale čakala som horšie že sa nebudem vedieť nadýchnuť ale dalo sa v pohode. Dnes rano ma pustili domov, vstávanie z postele je veľmi bolestivé a aj bolesti prs som mala na obed veľke tak som si dala tabletku tak je to lepšie.

wenushka

Ahojte kočky ten strach to bolo niečo strašne na izbe mi spadli slzy a na sale som mala otázky či sa nahodou počas operácie nezobudím či neodpadnem a tak strašne som sa bala pýtala som si naladovku ale že by mi nestihla zabrať tak by to bolo zbytočné. Po prebratí boli bolesti ale čakala som horšie že sa nebudem vedieť nadýchnuť ale dalo sa v pohode. Dnes rano ma pustili domov, vstávanie z postele je veľmi bolestivé a aj bolesti prs som mala na obed veľke tak som si dala tabletku tak je to lepšie.

Stefani

Ahoj Juliza,
Aj ja som si ráno po opke kávičkovala. Vychutnávala som si ju s dobrým pocitom že som to prežila, že všetko dobre dopadlo, že môžem sama vstať s postele, umyť sa očesať a obliecť. Tešila som sa na ďalšie dni, že budem mať čas čítať knihu a všetci sa konečne budú starať o mňa a nie ja o nich ako stále.

Baska90

Wenushka drzim ti palceky zvladnes to a uvidis aka budes potom stastna ze mas krasne prsia ten pocit bude silnejsi ako strach co mas teraz :) bodaj by som to uz aj ja mala za sebou. Neboj sa utecie to rycho a nezabudni dat vediet ako si dopadla :)

Baska90

Wenushka drzim ti palceky zvladnes to a uvidis aka budes potom stastna ze mas krasne prsia ten pocit bude silnejsi ako strach co mas teraz :) bodaj by som to uz aj ja mala za sebou. Neboj sa utecie to rycho a nezabudni dat vediet ako si dopadla :)

katus1

wenushka
Myslim ze toto su uplne normalne obavy, ze takmer kazda to takto prezíva a boji sa.Ale uz si sa na to dala, tak teraz uz nezutekaj, neboj sa, zvladnes to :-) Drzim palce

wenushka

Ahojte baby mňa to čaká už dneska o 15 00 a strašne sa bojím. Hlavou mi chodia myšlienky že na čo do toho idem že sú pritom rizika. Neviem čo mám robiť či to nemám nakoniec zrušiť. Ved keď sa teraz tak bojím čo budem robiť keď vstupim do budovy....joooj

katus1

Monci666 Ahoj, ty zijes niekde v zahranici? Pisala si ze mas fyzicky narocnu pracu, mozem vediet aku? Aj ja sa chystam na operaciu, tiez nezijem na SK, takze je to komplikovanejsie, tiez som si mohla len 4tyzdne dovolenky zobrat,takze po troch tyzdnoch od opky musim uz nastupit, trosku sa bojim ako to zvladnem, ze ci to zvladnem, aj ked ja mam len taky polovicky uvazok popri materskej, chdim len dva-trikrát do tyzdna na dve hodiny upratat firmu, tak sa bojim ci to zvladnem,po tych skoro 4tyzdnoch.

doka

Wenushka,

nie je to nič,baby čo chodia do Komárna k Marsalovi sú operované o 10.00 ráno a večer o 18.00 idú domov :)
Ja bolesti chrbta nemám a ani som nemala,jedine čo mi vadí je spanie na chrbte... :)