Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

katus1

ythyl

presne tak mas pravdu :-) No ja som povaha , ktora ked si nieco zaumieni tak ide cez vsetko :-D proste to musi byt a hotovo.Manzel stoji pri mne a chce aby som bola spokojna, to je najdolezitejsie ale vies ked sme doma tak sme u maminy takze aj po opke pojdem k nej a ona mi pomoze s malym,takze jej to musim povedat.Bodaj by som to tak super zvladala ako ty :-) Ale tak po cisarskom som hned na druhy den fungovala, tak dufam ze aj po opke to tak bude

tina691976

ythyl tri týždne je ešte malá doba asi je to dobre že ešte nemeknu príliš rýchlo ale aspom su pekné tvarované ako to má byť do leta to bude super

ythyl

katus1,

mojka presne :) treba si ist za snom a neboj sa,na dobre sa caka:)ubehne ti to ako voda a budes sa vytesovat :)

katus1

baby ja sa tiez uz tak tesim ked pojdem na opku, sice este nemam ani termin konzultacky, no mam pocit ze som tymi prsiami uplne az posadnuta :-D ked mam cas a som na nete, tak len citam a pozeram si fotky.Len sa najviac bojim ako mamina zareaguje ked jej to poviem a ci nebude protestovat.Ale za svojim snom si idem tak ci tak :-)

ythyl

tina691976,

no dufam,ze casom sa to zlepsi :) oni su este aj opuchnute,take tvrde:)drz palce v pondelok:)uvidis,ze nebudes lutovat a nevadi,ze nie si najmladsia:) na to,aby sa clovek dal skraslit nikdy nie je neskoro :)

tina691976

grejs podla tvojho opisu sedím celkom aj ja ja mám pod prsiami 76 cm výška postavy 169 len ja ešte opku nemám za sebou ale ja som si objednala silikony 400ml čo by malo urobyť objem tak na c podprsenku okruhla vysoký profil v pondelok už idem na operáciu tak sa teším llen ja vek už nemám najmladší dufam že sa stoho skoro spametám

grejs

dobry vecer damy :)
po kojeni sa mi zmensili prsia preto uvazujem o zvacseni.
nosim 75B podprdu uplne vystuzenu.
chcela by som sa dostat na kosicek C max D.
asi nie anatomicke. znacku neviem ci mentor ci polytech.
obvod pod je 77 cm. vyska 171. vaha je akurat :).
chcela by som si pozriet vase prsia po opke. aby som mala predstavu do coho ist. kolko cca ml a ci vysoky alebo stredny profil. mozno sa tu najde niektora kocka co ma podobne prsia a miery ako ja. pekny vecer

tina691976

ythyl ale baby vravia že sa to potom po čase dá dokypy asi je to ešte skoro musia omeknuť ja síce ešte nemám ale čítala som príspevky tak zbieram rozumy :) teš sa su krásne

ythyl

tina691976,

ahoj,dakujem pekne,ale mna stve ta medzera medzi nimi,tak dufam,ze sa to este upravi :) inak by som brala este vacsie :)