Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

VeVerka11

Luky
Urcite urob ako Ti kazu ;-) ja som urgovala iba platbu,aby sa to stihlo.
Citim sa celkom.fajn. Bolesti mam ale tak co.chcem 4.den po opke. Cas uteka rychlo s coskoro budes mat aj ty po opke ;-)

Luky2112

Tina691976
tak to teda cele vyplnim aj ja :) ano aj ja to posielam tak skor,tak mi to bolo aj nakazane...dakujem ;)

cukricka

Henka88

Mne doktor povedal ze mozem kludne spat na boku. Ale ja Si netrufam teda :)

All

Mali ste pocit strpnutych prs? A take teplo?

tina691976

ja som tiež formulár na silikony vyplanila a odfotila a preposlala na ich mail na tu firmu ale ja som to posilela už tri týždne dopredu

Luky2112

VeVerka11
Dneska som tam volala a ta pani mi povedala ze tu objednavku greba podpisat a bud oskenovat alebo odfotit a poslat na ich mail...ty si asi nemusela koli tomu ze to bolo tak narychlo...no ved uvidim co stym ;) a inak ako sa citis?

VeVerka11

Luky
Hmmm tak to si ma prekvapila. Ja som take nic nerobila a este na konci telefonatu som sa opytala ci je to vsetko. Len ja som si objednavala implantaty tyzden pred a dufala,ze ich maju vobec na sklade :-D dufam,ze.Ti odpovie ina kocka ;-)

Luky2112

VeVerka11
aj som si myslela ze to je iba take ze pre istotu ale ja mam ten papier oskenovat a poslat do silkienky...tak neviem ci ho treba cely vyplnit alebo staci iba podpis

VeVerka11

Luky
Ja som pri objednavke uvidla udaje - meno,bydlisko,typ implantatov,podprdu a pracovisko,kde mi to budu robit. Ked som prisla do nemocnice tak nikto odo mna nechcel tie papiere,co sme dostali. Takze ja som ich nevyplnala :-D