Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

henka88

angie77

asi tu nechodíš pravidelne, ale chcela som vedieť, že akú veľkosť si mala pooperačnej podprsenky. :) Dík.

henka88

Matapazicka

Kolko meriaš a koľko máš pod prsiami? Tie ml nespravia moc veľký rozdiel, skôr ide o to, aký majú profil, prípadne rozmery. Ktorú značku si dávaš?

henka88

RUSH
ja som niekde čítala, že po 2 týždňoch, ale myslím, že je to blbosť a určite radšej po tých 6 týždňoch. Ale asi sa treba opýtať doktora, aj po kontrole ti bude vedieť povedať či je všetko OK a kedy sa môžeš saunovať.

henka88

sashinka1985

veľmi ti pristanú tie prsíčka, ani to nevyzerá, že je to iba 295ml. Veľmi veľmi pekné! ja idem na to budúci štvrtok. :)

henka88

slniecko83

Ahoj, prosím ťa a nevieš odkedy sa môže spávať naboku? :) Ja idem o týždeň na opku. A odkedy si si mohla dať cez deň aj normálnu podprdu? díky. :)

slniecko83

RUSH

Nie som si ista ale sa mi zda ze po 6 tyzdnov od opky. Ja som sa pytala sestricky na solarko, opalovanie a ine veci a povedala mi ze po 6 tyzdnov, takze preto si myslim ze by sa mohla aj ta sauna

sashinka1985

Matapazicka

Daj si vacsiu velkost, pozerala som tvoje fotkya nie si plocha ako som bola ja. Ty zaklad mas, zmesti sa ti aj viac. Urcite daj vacsiu velkost. Velabab pisalo po opke, ze mohli ist do vacsich.
Drzim palce

Marikamarika

Noco moja,ako sa mas? Kedy ides na predoperacne,alebo si uz bola?uz si zdrava?