Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

marikamarika

Tomyum1

Kks ani nehovor neviem sa dockat uz, v piatok mame s dokim este jedno rande aby sme konecne uzavreli tie velkosti..a mam uz aj terminy na predoperacne vysetrenia..
A jak som taka natesena a furt o tom rozpravam namotala som aj kamosku tak ide tiez do interklinik 11.3 cize dva tyzdne po mne :) Tak to prezivame spolu :))) a velmi si rozumiem aj s bittersweet ktora ide v ten isty den cize ties furt klabosime a cakame..:)

sashinka1985

Kocky kedy ste si dali podprdu nadlhsie dole?radaby som si ju oprala a hned vysusila, co mi zaberieasi pol hodku, len sa bojim ju dat dole. Mam 13dni po.

Luky2112

Susy
No len to je fakt dost dlha doba,1-2 mesiace nezdvyhat vobec krpca,ma 2 roky ale na rukach sa velice rad nosi este :)

cuculka

Tomyum
Ahoj moja, lekar mi len povedal aby nebola push up a netlacili kostice na jazvy.. kupila som si v tescu obycajnu podprdu ale 80C..inak mam 75D.. a tym ze to bola 80 mala sirsi kosik a kostice som mala tak 2cm pod prsami tak mito na kontrole kukol a schvalil s tym ze na noc podprdu som mala nosit este meadiac-dva. Baby spominali aj sportove ale ja som isla hned do kostic lebo som sa bala poklesu a radsej nech tie kostice ich drzia hore..

Nena1
Fuha tak to ma mrzi ze poklesli.. snad moje vydrzia.. este sa mi trosku nepaci trskov postoj.. ja ho zeda nepoznam.. ale ked iny dr povie ze reopka by bola fajn tak mi to pride divne ze trska povedal ze ok.. keby sa to stalo mne tak ho asi zabijem..a ked ne ja tak frajer:D predsa je to dost penazi aspon ti mohol navrhnut zlavu..:)

Susy1982

Luky
...pokial ma tvoj krpec viac ako 10kg,tak by som to odporucala nic take tazke nedvihat minimalne mesiac aj dva ,predsa pokial sa vytvori obal okolo implosu,je to cca mesiac,a ak budes nieco v tom obdobi tazke dvihat,hrozi posun implosu ,dlhsie hojenie atd,radsej nie ,neoplati sa riskovat

Susy1982

Luky 2112
ja som mala tak stiahnuty hrudnik ze mi to tlacilo na zaludok a prve dni mi z toho bolo az na zvracanie aj som volala lekarovi ci je to ok ,povedal za si mam uvolnit jeden hacik a potom ako mizol mierny opuch to bolo lepsie a ruky dvihat nad uroven hlavy to bolo po mesiaci inac to tahalo a nepustilo ma to....

Luky2112

Bittersweet
No bude to tazke s malym synom ale tak nejako to vydrzime :) ty nemas male deti doma?by ma zaujimalo po akej dobe by som krpca mohla uz aj na ruky zobrat aby sa nic nestalo.....

bittersweet

Luky2112 mne povedal dr ze nedvihat ruky viac ako do urovne ramien aj 2-2 a pol tyzdna, ani nic nedvihat tazsie.

Luky2112

Susy1982
Tak to potom budem dobre stiahnuta v tom :)
Este by som rada vedela po akej doba mozem zdvyhnut ruky?ci to je individualne kto sa ako citi?

Susy1982

Luky 2112

ano ma to byt tesnejsie cislo ako budes mat na normalnych podprsenkach,aby sa prsia po opke nehybali a boli poriadne fixovane ak ti to povedali tak to tak bude,ja som mala 75B pooper.a teraz normalne mam 75 a 80D....