Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

slniecko83

Luky2112
Urcite dam vediet ako som dopada. Sa mi zda ze posledne dni pred opkou sa mi vlecu,uz nech mam potom,lebo to cakanie ma asi znici

Nena1

anosa 12
plavky nosím z VS. v USA som skúšala priamo v predajni, takže vrch minimálne "L", alebo "34D" Pri plavkách záleží aj od strihu. No a na noc som nosila pooperačnú cca 2 mesiace? A potom určite ešte 1 mesiac takú jednoduchú elastickú podprdu, ktorú som kúpila v Tchibe. Takže dokopy 3 mesiace... hmm...asi

Luky2112

Slniecko83
Ano viem ze tebe sa to uz krati,casto si na teba spomeniem ze za chvilu budes mat po a hlavne ako vsetko prebehne...ok tak sono teda netreba....potom sa ozvi ako si dopadla :)

deed

Sashinka
Uz neboli ale mam furt ten skafander :))

Inak uz zacinaju trosku maknut tie prsia co je fajn, myslim ze po 4tt uz je nacase - a dnes som sa zase docitala ze 3mesiace sa naozaj usadzaju a vacsinou sa aj zvacsia :))

A niektore baby boli sklamane ze si mihli dat vacsie :) ale ze potom si staci pozriet foto pred a po a uuuplna spokojnost :))))

marikamarika

Sashinka
Aaaaale no moja mozno ste sa len k tej teme nedostali..my sme sa k tomu dostali lebo manzel mu nedal vydychnut..:) ale urcite budes kraaaasna co budes uz si...!!

sashinka1985

Deed

Ako sa uz citis?jeto uz lepsie?dufam, ze hej a ze to prso uz neboli.

Hanka88
Citim, ze mam prsia stale take napnute, na dotyk tvrdsie a natom lavom citim palenie aj napuchnutie. Dufam, ze to bude kazdymdnom lepsie. A uz som si ich videla dnes, odopla som podprdu.mam ich take spicatejsie, take napnute ale urobene su velmi pekne. A velkost je na mna taka akurat, a ak sa este trosku zvacsia ako baby pisali niektore, napr.Deed, tak budem uplne spokojna.

Kocky comate uz po, ako dlho ste citili take palenie a opuch?ak ste to teda citili tak akoja.kedy ste citili ze to bolo makksie a ze sa usadzaju?

slniecko83

Luky2112

Ahoj ja idem k Cervenovi na opku za 11 dni a sono nepotrebujes takze sa nemusi robit. Ja som to tiez v papieroch nevidela a ked som volala so sestrickou tak som sa jej spytala ci musi byt sono a ona ze nie

sashinka1985

Marikamarika

Aktebe povedal doktor, ze mas normalne acko, tak uz viem, preco nepovedal mne, aku mam velkost. Pretoze uz pred pismenkom A nie je v abecede ziadne ine.:-)to by sa nevedel vyjadrit:-D
Mas ale pekny tvar,budes mat krasne tie prsicka.

slniecko83

Lenkalili

Ja mam opku 21.1 vsaj sa neviem dockat. Iden k Cervenovi a budem mat 450. EKG uz mam hotove aj testy krvne ale stale neviem vysledky. Dnes som volala ohladom vysledkov a este neboli. Ty mas predoperacne hotove? A aku velkost budes mat? Sa mi zda ze ides 2 dni po mne na opku vsak ze?

marikamarika

Henka88
No ja mam pod prsiami 73 a prsia som si nemerala..radsej..ale ked ma meral doki tak citujem: dajme tomu ze mensie beecko ked prizmurim oko, ale skor normalne acko...
No odpadla som z neho ked to komentoval..:) a co sa toho tyka ja prave chcem aby to bolo vidno sak ked uz tak uz..ak by sa dalo dala by som viac ale nedalo sa..este mi povedz ze aj ty si blondyna a nasla som si dvojca :)