Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

henka88

sashinka1985

joj, ja tam mám byť až o 14:30, tak to už tam asi nebudeš :) ale daj aj ty vedieť, ako si dopadla. A ako sa teraz cítiš? Všetko ok? už si obzrela nové prsia? :)

henka88

marikamarika

áno, to je rok narodenia, tak sme rovnako staré a aj rovnako vysoké. :)Ja mám tiež 176, ale ja nemám moc dobrý základ narozdiel od teba :D a som aj hore dosť veľmi chudá, mám tam vraj málo tuku. A cez prsia mám nejakých 84 cm, pod prsiami 74 cm. Ty ako? Ja sa bojím že by mi tých 450 bolo vidno.

anosa 12

Matapazicka, neviem ci ti niekto odpovedal, u mna to bolo tak, ze prve 4 tyzdne som sa snazila maleho moc nedvihat. Je vsak starsi ( 2 r) a dost tazky. Urcite som ho vsak pridrzala ked nastupoval do auta kedze mam vyssie ale celu vahu som zdvihala po mesiaci aj to len v nutnych pripadoch.

anosa 12

Nena1 , tomyum dakujem za info. Takze skusim triumf, pokym mi pride viktorka:)

Nena1 plavky mas tiez victoria secret? Na D sedi deckova?

Uz mozem cvicit, prve tri mesiace mam nosit kvalitnu sportovu podprsenku len mi dr. nepovedal co v noci, kedze tu citam, ze niektore tu pooperacnu nosite este na spanie. Nena1 pamatas si ako to bolo u teba?

srnkamala

lebo aj ja by som mozno raz chcela vacsie prsia ale ak to maju byt take caviky okolo toho zasa ..hlavne tie obmedzenie v sporte a vo vsetkom, tak to sa mi nechce uz znova zazit..ta bolest to je to najmenej...ale tie obmedzenia a ta rekonvalescencia ma odradza najviac

srnkamala

baby..a ako je to s tou reopkou? tam sa ako plati? taka ista suma? a boli to tak isto ako prva operacia? ci ako to vlastne funguje?

janika1531xx

lilabmw

Wau tak to budeš mať ake bomby :-) Chod do 650ml ak ti tak navrhol..mňa aj presviedčal aby som si dala menej ako 600ml ale ja som trvala ešte na väčšich tak sme nechali 600ml.

Foxie24

Juliana581

dakujem velmi pekne, čo som sa dnes informovala tak zovšadial počujem len chválu na jeho prácu na traumatologii, chirurgii atd, ale o prsiach som ešte nepočula a nepodarilo sa mi zistiť kto od neho má, ale že vraj on operuje aj namiesto Dr. Červena...

sashinka1985

Henka88

Jej ty mas konzultacku vden mojej kontroly. Ja tam mam byt o 10.15hod. Ty o ktorej? Potom nam hned napis ako to dopadlo a aky simala z toho pocit.