Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sashinka1985

Marikamarika
Mala som trosku problem s lavym prsnikom ale nakoniec vsetko dobre dopadlo. Nebolo ti nic vazne, ale pre istotu sima tam nechali abyma pozorovali. Starali sa tam o nas ako o babatka:-)tych drenov sa vobec neboj,ten humus ti vyjde aspon von a nemas to vo vnutri.to vyberanie je trosku neprijemne ale je to za pol minuty cele vybrate.kludne sa pytaj keby si daco chcela vediet. Avobec nic si tam neber,nic tam nepotrebujes. Jedna kocka mi poradila kratasy kratke nieco ako boxerky. Tie mitam pomohli nechodila som s v gatoch na zachod. Inak nicnepotrebujes

sashinka1985

henka88

Bolest prsnikov ako taka nebola a ani nieje. Len taky tlak na prsne svaly. Nemozem si sama lahnut ani si z lahu sadnut, musia mi iniv tomto ponahat. Aleinak je tofajn, nemala som velke bolesti. Hlavne sa ti ulavi,ked ti daju dole dreny.budes sa este lepsie citit. Je velmi dolezite akeho doktora mas a cimas v nom uplnu doveru. Ja som si vybrala interklinik a dok. Racza hoci som zo ziliny, vybrala by som si ich znova. Ty ides tiez k nemu vsak?

marikamarika

Tomyum1

Neviem ci mentor ma extra vysoky profil ale skusim sa ho opytat ten uz zo mna bude na nervy :))) a dakujem za radu..boooze jak ti ja zavidim tie tvoje prsicka krasne uz aby som aj ja mala sa neviem dockat..

Sashinka
Tak gratulujem..super ze ti vsetko dopadlo dobre a ze nemas take bolesti..tych drenov sa troska bojim ale tak ked je to na dobru vec..aj ti tam daco odtekalo? A preco si bola dva dni v nemocnici? Boli nejake komlikacie ci? Standardne je 24hod aj v interklinik nie..?

katus1

Ahojte,zaregistrovala som sa na tuto stranku, pretoze by som si chcela dat zvacsit prsia a zhanam informacie co sa tyka operacie a skusenosti so vsetkym spojene a tiez odporucania na dr.Samozrejem aj nejake fotky aby som sa vedela rozhodnut pre vhodny typ ci anatomicke alebo okruhle.Ako sa dostanem do galerie s fotkami? A su tu kocky ktore boli u dr Svehlíka v KE alebo u dr Potockej v PP ??

juliana581

Lenkalili

nič si so sebou nie je potrebné nosiť...všetko ti dajú...jedlo...všetko...

akurát pyžamo na gombíky :-)

maggi

assaabloy

Tak to som rada ze vsetky ohlasy su len prijemne.neviem ani aku velkost si mam dat.chcela by som take vacsie C.tak sa uvidi teda co mi pan doktor povie

deed

Sashinka
Super aj ja som bola max spokojna, a tiez som si vravela ze nikdy viac ale dnes by som v poho sla, uz som aj zabudla, ze sombola okrem vyhladu :)))

Tomyum
Mas krasne spravene prsia a vobec nevyzeraju bomby na to kolko ml :))
A ta medzera, ja mam zas pocit, ze ich mam moc blizko...
A vcera som bola na nakupoch a tie prsia su za posledny tyzden vacsie, skoncila som pri 80D sportova huber a 75D/80C podprda v intimissimi.... Hlavne ze som si objednala 75c , dnes pridu tak som zvedava ;)

Inak kocky, fak je pravda, ze po
dobe aj zabudnete, ze nieco aj bolelo:))

Lenkalili

kočky od švehlíka..čo si mám brať zo sebou na opku? Aj nejaké jedlo, pitie, papuče napr. , kefku??? Napíšete mi prosím? :D

Och baby presne o 2 týždne už to budem mať za sebou...ja sa už fakt neviem dočkať...tak dlho niečo chcete a plánujete a zrazu je to tu :-)

henka88

sashinka1985

ahoj a gratulujem, že si to zvládla. aj si ma potešila, keď si napísala že všetko v poriadku. Ale bola si na klinike až 2 dni? prečo? A teraz funguješ ako, dá sa ti aspoň pohnúť a dvihnúť ruky, či ti niekto pomáha :) drž sa a nech ti to rýchlo ubehne a čo najmenej pobolieva, nech sa čím skôr raduješ.