Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

katuss25

kočky v akom formate cez čo upravujete foto do galerky s cim robite popis?nechce mi to zobrat do galerky zajačik je uzasna ale nechcem ju s tym otravovat stale:-(nejde nam to vlozit...

sya

Vivien777 mám ich už päť r a od vtedy dve deti, takze už niesu nic moc.. veľkosť by mi aj stacila, mám síce len 300, viem, že teraz budú musieť byt väčšie, len nemám predstavu o koľko.. No a najprv nejakého doktora si musím vybrať..

marikamarika

Bittersweet
Hej tiez si myslim ze kazdy si presadzuje tu svoju znacku...ale mne napr rozpraval aj o tom skandaly z minulehp roka s tymi francuzskymi silikonmy...ze oniv pofstate tiez neboli zle a zbitocne sa ta afera nafukla
...my sme to riesili hlavne koli sportu.
.ja rada snowbordujem a padom sa clovek pri tom nevyhne cize co by sa stalo ak toto hento...a mi pobedal ze aj keby som si dala bars jaky silikon nevidi akekolvek rizika...jedine je naozaj rozdiel v tvrdosti a v tom akoktora firma dava zaruky...

slniecko83

janika1531

A do akych ml si chcela ist ked doktor povolil 600? Ja mam 167 cm a vaha 54kg. Ty mas aku vysku a vahu?

janika1531xx

slniecko

Ja si myslim že mne ani tie 600ml nebudu stačiť :-D ale aj ty maš na prvýkrat dosť ml ..a aku maš vyšku ?

slniecko83

janika1531

takto budes mat fajne prska. Ja este nemam ani po prvej opke ale mojmu uz som povedala ze ak niekedy pojdem na reopku pojdem do 600. Teraz budem mat 450. A tiez sa mi pacia velke prsia

slniecko83

sashinka1985

Ja tam moc nemam napisany ale tak prinesiem aj tak obvodnemu ked pojdem zobrat vysledky. Ja som v zahranici tak tunak to je je trosku komplikovane zo vsetkym..

sashinka1985

Slniecko83
Ja si to neuvedomujem taksi to ani nepredstavujem,budem sa velmi tesit, ked ich uzbudem mat na sebe,asiaz potom si uvedomim, kde som bola. :-)
Ja som mala priniest rannymoc v den ked mi brali krv.hned mi sestricka povedala, ze mam v nom zle bielkoviny ale ked prisli vysledky z laboratorky tak som ho maladobry. Takze hej, mala som aj moc. To som potrebovala, mala som v papieroch zemam robit ekg, sono ,odber krvi,mocu a zaverecne interne vysetrenie.