Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

katuss25

juliana:jasne ze s postele vstavam opatrne ze nevyskakujem a chodim zhrbena ale robim vsetko sama sadnem vstanem dvihnem ruky obliekam vyzliekam sama...uplna pohodicka a som bez tabletok akurat na cestu z kliniky som si pytala flector predsa otrs v aute...neboj budes ok myslim na teba drzim palce

juliana581

katuss

to fákt, pánečky normálne ti závidím, že ti nič nie je...ja idem spať, lebo už nevládzem vôbec

katuss25

tak kočky už som doma operovali ma vise dve hodiny vyfasovala som aj dreny..dievcata tie ktore sa chystate prajem vam aby vam bolo ako mne sama vstanem s postele vstala som hned po opke resp si sadla zvihnem ruky sama sa obliekam je mi uzasne ziadne bolesti minimalne chodim troska zhrbena predsa tahaju a som spokojna su krasne po opke som sa pytala ci mam vystuze vsetci rehoty:-)
tomyum ako kontrola?
juliana drz sa nech ti bolesti rychlo ustupia
kčky dakujem za podporu

juliana581

čaute baby, tak už aj ja mám po..včera ma operovali, dnes som prišla domov a ledva vám to tu píšem!
bolesti neskutočné, nezaberajú ani lieky..nič...cítim sa totálne pod psa...odkázaná na pomoc druhým, lebo sama sa ani z postele nedvihnem...
ako keby mi niekto na hruď položil 200kg balvan!!! a je to spojené s nenormálnou svalovkou! :-( tak takéto sú moje pocity a zatiaľ hovorím - nikdy viac!!!

bittersweet

Tomyum1 a bolesti v chrbte si mala aj pred opkou, alebomten nerv sa ti cvikol az potom? Super ze kontrola ok!

Ked si sa rozhodovala nad reopkou, mozem sa spytat preco vyhral dr.Paliatka? Ja sa rozhodujem medzi nim a Trskom, vo februari idem na vec!:)

cukricka

Henka88

Este som nebola na ziadnej. Idem k Dr. Svehlikovi v Kosiciach. Zijem v Anglicku takze som s nim konzultovala cez email zatial ale bola som u neho v lete na iny zakrok a mozem povedat, ze je uzasny. Priatelsky pristup, velmi ochotny, mily a naozaj sikovny. Dohodli sme termin konzultacie aj operacie aby som si vedela naplanovat cestu domov do KE. Konzultaciu robi idealne mesiac pred operaciou aby sa stihlo vsetko objednat atd.. V lete sme sa trosku rozpravali na tuto temu a ukazoval mi svoje predosle pacientky a musim povedat, ze bomba. Myslim, ze za kvalitnym doktorom sa oplati cestovat. :)

deed

Tomyum1

Fakt sa tesim, este stale sa mi stava ze zabudnem ze ich mam a potom v zrkadle alebo odraze kukam ze waau :))
Najlespie na tom je ze to vidno len vo vystrihu ale podprde takze kto nevie ze som bola, ani si nevsimne kym nechcem ukazat...
A myslim ze mi to prospelo aj co sa sexu tyka, to je fajt pocit :)))
Alesak ty to uz dobre poznas ci? :)

tomyum1

Deed
Sportovka je dobra energy n od triumph, skus v centrali, tam su mile predavacky.
Ja este nic neskusam musim vydrzat kym sa zahoja. Najskor po 6t budem riesit nejaku podprdu.
Myslim ze dr cerven povoluje uz po 3t nosit kosticovu nevystuzenu. Asi kazdy lekar inak. Opytaj sa tvojho :-)
Tesis sa ze mas pekne cicusky ze(citit z tvojich prispevkov). Tesim sa s tebou :-)))
Aj si hovorim ze uz sem nebudem vypisovat, ale ked sem nakuknem a vidim ze vzdy niektora na na mna myslite mi to neda :-)

deed

Tomyum1
Tak super ze kontrola dopadladobre :)

Ja som dnes bola zhanat sportovu podprdu alenekupila som, vyber mizivy....ze vypredane a pod, ale bola som v intimissimi a tam by som si teda nakupila az az, len neviem kedy sa uz mozu kostice nosit...kupila som si nakoniec jednu taky cipkovu priesvitnu s kostica trojuholnikoveho vzhladu, skusim potom poslat link, a velkost mam 75C -80B zavisi od strihu :)

Katuss juliana myslimna vas a cakam na ozvanie sa, dufam ze velmi neboli :(

bittersweet

Tomyum1 a bolesti v chrbte si mala aj pred opkou, alebomten nerv sa ti cvikol az potom? Super ze kontrola ok!

Ked si sa rozhodovala nad reopkou, mozem sa spytat preco vyhral dr.Paliatka? Ja sa rozhodujem medzi nim a Trskom, vo februari idem na vec!:)