Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

renatka71

Ivetka 58 ďakujem za odpoveď.
Dobre sa to číta ale aj tak sa bojím ale na tie konzultácie pôjdem ešte do BB lebo keď to tu čítam tak tam je to asi naj.A fotka aká prosím ťa.

ivetka58

Renatka71
Ked mozes chod na viac konzultacii,do galerie sa dostanes ked posles na adresu galeria@ zoznam .sk.svoju foto bez tvare,nezabudni na svoj nick

stela123

slniečko83. ......,,,,, Aj ja dúfam ze tie predoperacne dopadnú super sak potom dám vedieť dúfam ze budem schopná lebo ti ides 4dni po mne !! Uz aby to bolo !!!!!!!!!!

ivetka58

Avaya
Ak mas moznost chod na konzultaciu aj inam,a pokial sa chces dostat do galerie napis na galeria@zoznam .sk,daj svoju foto prs bez tvare a nezabudni napisat svoj nick

mata125

katuuss25
ahoj ja som po opke 9 den..a dva dni pred opkou som chytila nadchu...ale vobec to nevadilo pri operacii..striekla som si do nosa OLYNTH HA a v pohode sa mi dychalo...este sa anesteziolog pytal ci nechcem nejaky SANORIN do nosa....ak nemas zapal hrdla,herpes tak nie je problem

anosa 12

Ivetka 58 dakujem za odpoved.
Dada77 drz sa, uz to musime dobojovat. Ja som sa mohla osprsit az 14 den po opke a odvtedy si musim dvak-krat denne robit repikovy kupel na chrasticky. Uz len nech je vsetko ok.

Vsetkym novym majitelkam velka gratulacia!

slniecko83

Stela123

Ja budem mat 450 ml gulate vysoky profil. Tiez sa velmi tesim a neviem dockat kedy pride ten velky den. Predoperacne mam 30.12 tak dufam ze dopadnu dobre.

deed

Avaya

Ja som mala opku vcera a tiez sa zadycham ked rozpravam, dnes je trooosicku lepsie ale stalenic moc, najhorsie je po lezani....
Tesim sa teda na 4.den ktory ma byt zlomovy, tak nech uz je...
Uz som si ich aj videla a vobec nie su velmi velke a i male... Takze zatial spokojnost

Tomyum1

Ako si dnes na tom?