Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bianka77

Amy28

ahoj Nina ;)
mrzim ma, ze ta to trapi,ale aj mna by to stvalo...ano robila si to kvôli sebe...ako dievcata pisu,ale je to tvoj manzel,tak je prirodzene, ze sa chces pacit hlavne jemu..a ked nie je s tym stotozneny..tak cele zle :/ Ale ja verim...ze to prejde..a budu sa mu pacit,je to skoro,urcite sadnu...Bio,tak si mal zobrat nejaku divozienku,tam by mal bio...ale s tou by nemal take pekne deticky :)Som hnusna prepac :) ale trochu ma stve...

anosa 12

Nena1 dakujem! Behnem tu podprdu tiez okuk. Pls aku velkost nosis? Mohla by som mat kosik take c,bo teda nie su moc velke. Tak sa tesim, proste su akurat!

anosa 12

Dada77 Nena1 baby to okolo bradavky je chrasta taka tenucka? Neviem ako to nazvat, volam to nitka:-D:-P tiez mam vstrebatelne stehy, len teda az dnes sa podrobne skumam. Na tie bradavky pozeram a aj mi je trochu na odpadnutie:-D:-P v tomto som megacitliva. Cisarak by som teda nerozchodila...

Nena1

anosa12
gratulujem k 400-stovkám :D Som rada, že si spokojná. Dievčatá, ja som po opke kupovala prvú podprdu v NewYorkeri, takú, trošku jemne vystuženú a kosticu som vytiahla z podprdy. Potom mi bolo fajne :-)

slniecko83

Kocky pozeram galerku a mate velmi pekne prska a predstavujem si uz nove prsia na mne. Mam opku v januari a dnes je to presne za 6 tyzdnov. Dievcata ktore mate pred opkou drzim palce.

Dada77

Anosa12 mne netrcia a ani netrcali ziadne nitky. Stehy mam len vnutorne vstrebatelne a okolo dvorcov trochu chrasty. Ale uz len trochu, uz mi poodpadavali a pekne sa to hoji. Dnes som poslala do galerky aktualnu fotku, tak uvidim kedy nabehne.

All
Baby poradte kde v BA kupit nejaku peknu kvalitnu podprdu nevystuzenu bez kostic ? Musim vyskusat, cez internet si neviem objednat, kedze momentalne netusim aku mam velkost. ;))

juliana581

Lenkalili

Ja mám termín uňho už dávno...
mám 170/55, neviem koľko mám pod prsiami..., ale v galerke si pozri moje prsia...a uvidíš ako vyzerajú :-)
ty máš kedy termín?

anosa 12

Dada77 mne tiez dovolil cez den dat nejaku podprsenku bez kostic . Ale teda ja som si u neho este dnes objednala inu, tak budem tu nosit. Len mam nervy, bo zas ba kvoli podprde.:-P

bittersweet

teda tym chlapom je tusim tazke sa zavdacit:) aj moj strasne frfle, ze keby si chcel najst prsaticu, tak si predsa nenajde mna!:) no ale ked sa mi prsia pri kojeni o dve cisla zvacsili, zrazu sa mu to naramne pacilo!:) o to tazsie sa mi teraz zije s vykojenym hrudnikom, ked som uz raz okusila, ake je to uzasne mat aspon nejake prsia! neviem sa dockat dna, ked ich budem mat znova a budem sa konecne citit ako riadna zenska!

anosa 12

Cafte.

Dada77 mas este tie cierne nitky? Ja som dnes dva tyzdne po opke. Az dnes sli dolu leukoplasty atd. .. konecne som sa osprsila. HURA! Pokozka dostala zabrat takze teraz mam repik davat a natierat telovym mliekom.

Nena1 nie si tu??? Dakujem, za tvoju radu. Tych 400ml nie je vela. Aj tych 420 ml som mohla dat:-D a teda bala som sa zbytocne.