Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Dada77

Bittersweet,
ja som uz pisala, ze mi bude davat do jedneho 440 a do druheho 495, lebo ich nemam rovnake. Cez dvorce, mentory, vysoky profil. A este mi bude bradavky trochu posuvat, lebo mi smeruju moc do stran, tak sa to bude snazit dat co najviac do stredu.

Ozaj, baby, vy ste si kupovali aj nejake ine pooperacne podprdy, nez ake vam dali ? A od kedy ste cez den nosili sportove ? Kde kupim kvalitne pooperacne prip. sportove ?

katuss25

Ada 77:som sa bala ze ich budem mat male a teraz zas aby neboli bombi:)ked ty mas C a D:-)Tak kolko kolntrol dokopy tj..ja hodinu cestujem za dr sa prevelice tesim na cestu po opke:-(

Ada 77

katuss25,pooperačnu mám 80C,ale včera som kúpila športovú 80D.Tiež mám tu pooperačnu vpredu na hačiky ale aj zips.Na kontroly som bola po týždni,potom po dvoch vtedy mi vybral aj stichy a teraz idem zajtra.

Nena1

bittersweet
mám osobnú skúsenosť aj s Dr. Trškom aj s ULK ;-)
Dr.Trška ma operoval, rez dvorcom. Konzultácia v ULK u obidvoch doktorov nepresvedčivá. Pohľad z diaľky a hneď vyslovený názor, žiadne precízne meranie...

xxsandyxx

bittersweet
Mne robili aj 3D vizializaciu ale moc by som sa na to nespoliehala, dost to skresluje a vysledok bol nakoniec iny

katuss25

Ada 77:aku mas pooperacnu?mne skusal taku hacikovu na zapinanie v predu.A ci pod sval mi da neviem ale ked mne vravel ze taky velky implos ako mam ja sa pod sval nedava ci dava no fakt neviem necham sa prekvapit ani ten profil neviem...ako casto chodis na kontroli?kedy vyberal stichy?

bittersweet

Dada77 ja sa akurat snazim o pristup do galerky, foto som uz poslala tak snad to dlho nepotrva, potom mrknem!:) a aky tym implantatov ti bude davat?