Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Ada 77

katuss25,áno bola som 3týždne pn.Pri práci som cítila trocha bolesť ale len na ľavú stranu.Ale myslím že to je aj z toho že po dlhšom čase bolo viac námahy.Ja som bola v Martine,mám 440ml anatomicke pod sval.Inak ak môžem poradiť daj si v salóne všetky potrebné veci na spodné poličky.

katuss25

Ada 77:ahoj takze kolegina 3t si bola pn?potom uz v pohode?alebo bolesti aj popri praci?dakujem za rady uz mam cestovnu horucku u koho si bola kedy a kolko ml mas?tesim sa no uz aj strach zacina:-)planujem aj ja mat zatvorene od 18dec do 6 januara dufam ze to bude stacit..

Ada 77

katuss25,na oblečenie isto niečo na zapínanie vpredu,malá som leginy a košeľu v nemocnici a na cestu tiež niečo pohodlné a ja som musela mať rovnú obuv,lebo opatky by som nezvládla.Cesta autom pre mňa utrpenie,hlavne keď boli vymole atď.,ale dá sa všetko zvládnuť.

Ada 77

evellina,neboj dá sa to,ja mám tiež kadernictvo som na všetko sama takže 8-10 hodin denne rukami vkuse.Išla som po 3týždňoch do práce.

katuss25

Titten:jasnačka budem fotit tesim sa aj ja strasne:-)len uz mam aj nervu ako si prezila cestu domov?ja pojdem autom cca hodinu a co si realne vyuzila v nemocnici a oblecenie tam a domov ake?prisla si a co ste robili hned ta brali?moj muz chce pockat pokedy ma zoperuju...ja idem tiez k marsalovi ako si aj ty bola tak mi prosim porad:-)

katuss25

teneriffe:ty si ma pobavila som sa sz chuti zasmiala mne sa moja starsia dcera smeje ze mam prsia ako banany:-)a ja tiez niesom modelka 180 cm a 77kg...

tomyum1

Evellina
Do galerky sa dostanes tak ze na galeria@zoznam.sk posles svoju fotku (bez hlavy) s tvojim nickom a zaroven musis prispievat sem do fora aby spravca zajacik videla ze mas seriozny zaujem :-), potom ti pridu na tvoj email instrukcie s heslom.

Ako budes moct manualne pracovat po opke je velmi individualne, jedna kamoska kadernicka isla robit pre istotu az po 3 tyzdnoch od opky a ina ktora robi v kancli bola teraz nedavno na opke a uz na 5. den soferovala aj isla do prace no tom len kukala :-) take 2 tyzdne kludu rataj pre istotu....

Dufam ze som pomohla :-) ja som sa vacsinu info dozvedela tu na fore... Za co vsetkym babam ktore sem pisu dakujem :-)

katuss25

evellina:ja som kadernickA mam vlastny salon a ruky si mi veru neoddychnu neboj zmaknes to aj ty myslim ze je nas tu viac co manualne pracujeme:-)