Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela111

assaabloy
Inak sa mi zda, ze mame podobnu postavu (nie prsia), a na tebe vyzera ta velkost implosov super, taka akurat, ako sa mne paci.. Tak ja asi nepojdem do maxima, radsej dam mensie, kedze podobne ako ty nemam este deti (ale rada by som raz), a tiez mi to mata v hlave (ako aj tebe pred opkou, co som tu citala prispevky), ze ako sa zmenia prsia po tehotenstvach a kojeniach, a kedze dr. povedal, ze ak je potrebna reopka potom, tak sa musi dat aspon o 100 ml vacsi implos, a to ak by som mala nad 500 ml neskor, to uz neviem ci by som zvladla.. :D No ved pojdem este na konzultacku k druhemu dr. a uvidim co ten povie.

Nela111

assaabloy
Velmi pekne mas prsia urobene. Podla mna vzhladom na ten povodny rozdiel vo velkosti prsnikov doktor urobil dobre, ze ti dal rozdielne implantaty! Tiez by som povedala, ze treba ten pas nosit, ale asi iba tak, aby ti tlacil na ten pravy prsnik zhora, ktory mas hore akoby trosku vyssie (resp. kde je mozno opuch). Ono na fotke vidno kazdy aj malilinky rozdiel, co by clovek beznym okom nezachytil. Ja som si napriklad nikdy neuvedomila, ze mam rozdielne prsniky (a dvorce), kym som si ich pred 3 rokmi neodfotila do galerky! :D Mne zas ale dr. povedal, ze implose mi netreba davat rozdielne.

Nena1

xxsandyxx
neviem, ako to je pri vyberaní stehov. Ja som to mala vložené cez dvorce a stehy samostrebateľné. Preto som nereagovala...

assaabloy

tomyum1
dakujem.tak uz len dufat ze sa to upravi, ked pozries nato zhora tak dufam ze je to opuch ale aj z dola je rozdiel v urovni, preto ma to znepokojilo, ci sa cely ten prsnik nejako neposunul.
kazdopadne dam vediet co povie nato lekar

assaabloy

Susy1982
my dve mame podobny pripad, tak som pozrea aj tvoje fotky, mas ich uplne perfektne fakt krasne. a som rada ze mi pises, mozno natom nieco bude ked ta asymetria bola dost velka umna tak mozno trva dlhsie kym sa urovnaju. mne to nejak nejde do hlavy ci je mozne zeby bol jeden prsnik posunuty vyssie. ci sa to da. potom som premyslala ci ten pas nosim dobre, ci to si nesposobujem nejako sama. tak preto som radsej hned pisala nech viem ake maju dievcata skusenosti aj lekarovi, nech sa nato pozrie radsej. lebo kontrola je az o dva tyzdne.ale ked prezeram fotky tak pod prsiami bol rozdiel uz od opky ale menia sa mi ale az neskor sa mi vidi ten pravy prsik vyssie nez ked boli 4ty den od opky.

tomyum1

Assaabloy
Pozerala som tvoje nove fotky, mas krasne tie tvoje prska, podla mna mas este hore trosku opuch na tom vacsom. To sa casom spravi a bude to ok. Mozes byt spokojna :-)

tomyum1

Assaabloy
Pozerala som tvoje nove fotky, mas krasne tie tvoje prska, podla mna mas este hore trosku opuch na tom vacsom. To sa casom spravi a bude to ok. Mozes byt spokojna :-)

assaabloy

DAKUJEM vsetkym co ste mali cas a ochotu sa nato pozriet a napisat mi, tiez som premyslala o tom pase,ja ho mam od zaciatku vlastne. prave preto som napisala lekarovi, aby sa to riesilo ked treba teraz kym sa ukladaju. on mi pri vybere stehov nastavil pooperacnu na tesnejsie aby sa prsia dvihli troska. a ten pas mam nosit iba na noc. uz preslo 3 tyzdne od opky. tiez mam pocit ze mi skor vystupili nez sa zmensili :) velmi sa mi pacia. uz len dotiahnut to nejak do konca aby boli v rovnakej urovni. ale bradavky mam rovnako ulozene.
bianka77 pri kontrole ti lekar povie co s tym pasom. ten pas by maltlacit na prsia posuvat prsnik nizsie.nosila som ho stale az do kontroly. teraz uz iba na noc

assaabloy

xxsandyxx
ja som ti pisala este vcera len to nenacitalo nejako. no vyber stehov vobec neboli. jeden tah urobi lekar a je to von. nemas sa vobec coho bat. mozem povedat iba tolko este ze mne sa po vybere stehov velmi ulavilo a to pihanie v reznej ryhe uplne zmizlo. takze drzim palce bud tyzden a napis ako bolo :)