Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Katka89

assaabloy

a nepouziva aj mentor ? to je naozaj asi najmensia suma ako som kedy videla. Ale pozeram ze ma vela spokojnych zakaznikov. tak to je super :D

assaabloy

dievcata bola som na kontrole a dr.Svehlik mi vybral stehy, ale aj sme sa tam dost smiali perfektna atmosfera no a ja som sa ani neopytala ako sa mam starat o jazvy :) vybral mi ich vo stvrtok a nechcem tam volat, verim tomu ze mi viete pomoct aj vy. tak vas prosim o radu...dakujem :)

assaabloy

Katka89
ahoj ja som bola u dr.Svehlika na operacii 9.10 pouziva eurosilikony, neviem ci si bola na jeho stranke ale ma to na nete..no nevadi, teraz vies naisto. cena 1840 eur u mna bolo troska viac lebo sme pouzili sizer, merac, aby sme dostiahli co najrovakejsie prsia.
www.svehlik.sk
www.svehlik.sk
z vlastnych skusenosti odporucam, pozri si v galerke moje fotky a uvidis.
Lenkalili
ahoj Susy1982 si somnou tiez minule pisala, tiez bola u dr.svehlika, ona nemala rovnake prsia, ak dobre pamatam tak podobny pripad somnou. preto mame obidve rozielnu velkost implantatov. moj rozdiel bol 50ml a vysledok rovnake prsia teraz :)
elle
mna boleli tiez prsne ryhy tie rezy, hned ako mi vybrali stehy som uplne v pohode.
vanda111
som rada ze vsetko v poriadku a teraz uz sa len zotavuj :) a posli fotky do galerky :)
mata125
drzim palce...no najhorsie umna bolo to vecneee cakanie na opku :) tak nech ti to rychlo ubehne nech uz si aj ty spokojna :) a niekedy napis

ivetka58

elle
neboj sa ta bolest nie je taka hrozna ,ked si najdes polohu bude to ok,mna to bolelo len pri vstavani a jazvy. Tabletky som jedla iba dve noci cez den som nepotrebovala :)

elle

pozrela som si to video, ale asi som spravila chybu, lebo ani porod som si nikdy radsej nepozrela, nuz... :-/
Chcem sa spytat bab, co su po operacii, ci ich boleli iba jazvy, alebo aj uplne cele prso. Vdaka

Lenkalili

Baby ešte mám otázku, prečo niektoré ktoré máte pred opkou rovnaké veľkosťou prsia mate rôzne veľkosti implantatov? Nechapem...napr Susy1982 na 5. strane v galerke.

Katka89

dievcata ahojte:)
prosim vas viete mi pomoct, viacere pisete o svehlikovy z kosic.
Nikde nema uvedenu znacku implantatu aku pouziva, pouziva mentor ? kolko vas to stalo ?
Alebo odporucate nieco v kosiciach ine ? cenovo dostupne?( anatomicke, mentor), max 2.500 myslite zeby to slo za takuto cenu v tomto okolo? budem vdacna za kazdu pomoc.
Dakujem, pekny vecer

Lenkalili

Susy1982

Môžem sa ťa opýtať, pozerala som fotky v galerke ale nemáš tam napísané či máš gulate alebo anatomické implantáty tak to by ma zaujímalo, inak máš ich veľmi veľmi pekné :)

anosa 12

elle, tak uplne rovnako i u nas. Nepoviem urcite nikomu, ci nasim ci svokrovcom, nechcem pocuvat tie reci a vlastne ani nemozem cakat pomoc, kedze byvaju v inom meste. Dve deti, muz nonstop v robote, takze bude veselo, dost mam hrozu z toho.
Tie ceny som este vobec nepozerala, to chcem porovnat az po konzultaciach.