Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sashea

Ivetka58
Ahoj a kedy si zacala pouzivat olej? Mne na poslednej kontrole ked mi vyberal stehy dr povedal ze zatial len krem mampouzivat obycajny.. ne na hojenie..

Lenkalili

mata125

Ano ja viem ja som sa pytala len že či ma niekto nejake skusenosti. Viem akých tu v PO máme plastických chirurgov ja chcem vedieť referencie na nich.

mata125

lenkalili
uz som ti raz odpovedala ja idem do Presova k dr.Matovej primarka plastickej chirurgie...alebo je tam potom ten dr.Valdman

mata125

sashea
no ja este presny termin nemam teraz koncom mesiaca jej mam volat ze ako je na tom s priestormi mala by opka byt dufam teraz v novembri tak som zvedava...uz aby som to mala za sebou...navrhnute mam 330ml...SP,,mentor,,anatomicke

Matka872

ahojte baby!!!

neviem ci ma tak niektora z vas.Som presne 6 mesiacov po operacii prsnikov,ale ma mrzi ze mi nejako neblednu jazvicky pod prsiami,stale su take tmave :-(
samozrejme ze som si ich nikdy neopalovala,takze kvoli tomu to nie je.

janka.i

Lenkalili

Skus dr.Valdman Prešov alebo ešte jedna pani doktorka robi v Prešove je tiež dobra aj sa malo čaka.Len neviem ako sa vola ak chceš možem ti to zistiť.