Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sashea

Mata125 assaabloy
JA som mala tiez sono hned.. mam pocit ze ti to urobi a hned vytlaci..ako ultrazvuk.. tak drzim palce nech je vsetkk v poriadku a kedy mas ten termin?

Juuuj seklo ta? To musi byt dost neprijemne.. davaj si pozor nech si neublizis.. boze mne sa uz tak dobre spavalo a teraz posledne tri dni sa budim zas 4krat a taka strasna bolest v chrbte.. jak keby bol uplne stuhnuty.. neviem co sa deje:(

Michala1212
Mne doktor po vybrati stehov povedal ze len kremom 2krat denne, v utorok idem na kontrolu tak mi mozno uz odporuci aj dake naplaste, pocula som o nejakych gelovych ale vobec neviem co to je

assaabloy

mata125
dakujem :) kedy vlastne planujes operaciu? ja som mala sono hotove v jeden den. velmi to surilo a vlastne bolo den pred operaciou. drzim palce :)

michala1212

caute baby,
cim natierate jazvy? dr. hovoril nech nekupujem nic drahe,ale ze niecim mozem natriet,len neviem cim

mata125

assaabloy
supeer moja tesim sa s tebou,ja sa uz neviem dockat kedy pojdem ja..tiez mam nejake cysty v prsikoch tak neviem co na to povie doktorka...som dohodnuta aj s dr.Svehlikom ze ked budem mat sono tak mu to mailom poslem a on sa na to pozrie

assaabloy

Susy1982
som rada ze si uz spokojna. ja mam prvykrat v zivote troska pokoj od prace.som tu opku tak planovala aby som sa nemusela vratit do prace po opke ale mala oddych troska a takisto som nebola doma velmi dlho tak som to sklbila jedno s druhym. ale ty ako casnicka si to mala dost tazke ako aj mnoho inych zien tu z fora. inak ja som dnes chcela navarit nieco a seklo ma v krizoch :( ja viem, zeby som sa mala setrit. to som cela ja.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.