Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sashea

Janka.i
No ja som ochorela v pondelok a stvrtok mala opku.. v utorok mi dal anesteziolog antibiotika ze ich mam brat do stvrtka ( aj rano pred opkou) a potom mi ich nahradia pooperacnymi.. mala som sopel iba ale po opke som zacala kaslat a to bolo bolestive.. ale inak to nebol problem.. nemozes mat tusim horucky..

janka.i

Sashea

Ahoj možem sa ťa opýtať ..tiež mam operaciu o 2 týždne a som pechladnuta ..no skor ma boli hrdlo som po 2 antibiotikach a mam aj hlieny ,,ty si bola iba prechladnuta alebo niečo podobne ako ja ?? nekašľala si ??dakujem

sashea

Tomyum1
Hej mam lipoelastik.. zobudila som sa s podprsenkou a na tom obvezy.. dreny som nemala a ani kocka co isla po mne tak nevem ako to vyzera:)).. ked ma orvy krat zobudila som este spala a postupne sa budila asi take 2hodky..a bola mu mrte zima..na vracanie mi nebolo a doktor ked sa ma pytal na predoperacnych som povedala ze mi byva zle v aute tak ze mi da niake lieky pred zobudenim.. takze som ani nevracala.. bola som strasne smedna a bolelo ma hrdlo z intubacky.. napit som sa mihla az okolo 6vecer..

Slniecko83

Hej uz sa tesim.. je to super pocit.. akurat sa mi vazne zdaju obrovske.. dufam ze je to len nezvyk:D

barboraF

Slniecko83
To mas pravdu je to uplne zvlastne ze po kojeni sa prsia nejak stratia...obe budeme ceckane haha...zas kukam tu siklienku a rozmyslam stale aku velkost budem mat po opke:-D

tomyum1

sashea

nebolo ti na vracanie po narkoze? rovno na sale ta prebrali a uz si mala podprdu na sebe ci najprv obvazy a podprda az ked si sla domov? aku pooperacnu podprdu pouziva doktor? lipoelastic ci nejaku inu?

slniecko83

Sashea

Dufam ze aj ja si tak poviem ze su to obrovske gule a budem s velkostou spokojna. Sa mas ze uz mas po opke mozes sa uz tesit z cicikov

slniecko83

barboraF

Ja by som ani na tie moje polky nepovedala ze su ovisnute uz tam nema ani co ovisat len je zaujimave ze da mi stratili prsia po kojeni. Este ze su taketo moznosti zvacsovanie prs. Neboj budes kacka po opke