Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

Nikyniky,

s tym sexom jasne, ze 6tyzdnov netreba abstinovat. Da sa kludne, hned ako sa budes na to citit, ked prejdu bolesti, ale teda radsej v tom skafandri ostat, nerozopinat ho a ziadne valacky po hrudniku. Inak nie je problem po tyzdni, dvoch, ako sa budes citit

Titten

slniecko83,

da sa dohodnut normalne s obvodakom, ze ti spravi krvne testy, s vysledkami ta posle na interne odd.

Ja som to potrebovala rychlo, tak mi ponukli bud z kliniky, ze v poliklinike v TT mi urobia vsetko do hodiny za asi 50eur. Nakoniec som v BA si nasla internistu, co za 70eur komplet.

lilabmw

slniecko83
mne povedala sestricka u Dr. Cervena ze to neni dobre v ten den takze skor nie.Ale robi to v BA jeden v jeden den dala mi sestricka na neho kontakt ale 130e

slniecko83

Luccy89

Drzim place na zajtrajsok a son zvedava na fotecky. Ja to mam este pekne za dlho a uz teraz sa neviem dockat

NikyNiky

assaabloy

diky za clanok, citala som tam ze 6 tyzdnov bez sexu, to vazne?? to je strasne dlho predsa pomaly to nemoze vadit!

lilabmw

luccy89

Dr.Cerven myslim tvrdi 6 tyzdnov respektive 2mesiace aj moj predosly lekar tak odporucal ale po 3 tyzdnoch som uz nohy cvicila 2 tyzdne a potom som postupne pridavala cviky co sa mi dali uz a chrbat alebo kde bolo treba ruky davat hore nad ramena som vyspustila az po tych 2 mesiacoh som ich pomaly pridavala.

lilabmw

NIky NIky

rok po opke sa neodporuca otehotniet akurat ma nato upozornoval lebo idem na reopku tak sa ma pytal nato.