Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Micka111

Lucky123

Vyzerajú dobre už sa veľmi teším, keď pôjde podprda dole jooj si ich hladkám cez podprdu a vytešujem sa im už teraz :-D
Potom pridám foto určite pred aj po :-)

Lucky123

Micka111
parada, tak sa potom po kontrole pochval. ja mam 330 a 370 anatom pod svalom..ja si ani neviem predstavit ako vyzeraju okruhle takto cerstvo po opke:)

Syner
ja som zacala robit domace prace taky 4. den po opke.. ale iba take jednoduch /uvarit kasu:)/ a take co nevyzadovalo zohynanie.. to sa mi tazko zohybalo..
vela som si pomahala nohami:) otvarat skrine, vytahovat nizsie sufliky, zdvihnut veci zo zeme:) vyzera to vtipne, ale vela mi to pomaha, aspon sa tak velmi netrápim..
co mi do teraz (10.den) robi problem a citim pri tom bolest je otvarat okna. proste ta kombinacia, ze je to vysoko,tlak a tah a sila, ktoru treba vyvinut je dost narocna..
ahojte, pekny vecer

assaabloy

wendy18
ja osobne nemam taku skusenost ale moja znama ano a uz sa to tu rozoberalo, myslim, ze ta moja znama bola u pana dr,Cervena, urcite si objednavala sama, vraj to je normalna vec ;) zamna objedna lekar, mna poriesia troska inak, pretoze priletim zo zahranicia, 5dni pred opkou konzultacia a vysetrenia vsetko naraz

wendy18

Ahojte baby.Chcela by som vediet ci si niektora z vas objednavala implantaty sama.V oktobri ma caka operacia a doktor mi dal udaje ake implantaty si mam objednat a mam zadat adresu kliniky.Ma z vas niektora takuto skusenost?

wendy18

Ahojte baby.Chcela by som vediet ci si niektora z vas objednavala implantaty sama.V oktobri ma caka operacia a doktor mi dal udaje ake implantaty si mam objednat a mam zadat adresu kliniky.Ma z vas niektora takuto skusenost?

Iveta84

Bianka77
Mne sa velkost nezmenila. Ja som tam ale nic nemala a teraz su mi tricka proste konecne obtiahnute a sedia... :)