Je bezpečný sex bez kondómu

AdamKrt

metoda, co sa tu popisuje ako antikoncepcia je PRERUSOVANY STYK.

Ale pozor, existuju v zasade 2 hlavne druhy /existuje viac, ale tie su este menej spolahlive/.

Coitus interruptus - kde muz ejakuluje mimo partnerky. Riziko je, ci to stihne vytiahnut, niekedy mu moze ujst, zle si nacasovat...

Potom je Coitus reservatus alias Karezza. Zakladom je, ze MUZ NEEJAKULUJE VOBEC. Musi sa vediet dobre ovladat a nikdy neist za hranicu, kedy by mohol ejakulovat. Je to tazsia metoda, ale o trochu spolahlivejsia. I ked i tam hrozi riziko z predejakulacnej tekutiny, ktora bude vytekat, tak ci tak. Da sa to sice kontrolovat behom styku, utierat kvapky lasky, alebo nabudit sa tak, ze pri trvalej erekcii neni moznost vytekania ani kvapociek lasky. Metoda je narocnejsia na sebaovladania a niekomu sa moze zdat, ze brzdi muzovu rozkos. Lenze ona ju naopak stupnuje /o zene ani nehovoriac, pretoze tam to ma velmi pozitivne ucinky/. Sam to praktikujem, ale som si vedomy toho, ze ak by sa nieco prihodilo, nebude mi vadit male mimi-Krtko :)

Zatial to fungovalo casto krat dobre aj cez plodne dni, ale ako hovorim, ovladam sa, kontrolujem, utieram a nevadilo by mi ani male, keby bolo :)

jankaaaaaaaaa

mala som rok nechraneny pohl. styk, bez pocitania plodnych a neplodnych dni. a neotehotnela som. ale samozrejme, netreba sa nato spoliehat, podla statistik je to velmi slaba ochrana pred otehotnenim