Ako pribrať na váhe?

komovaa

Musíte dodať telu potrebnú výživu so zdravou bielkovinou, aby sa začalo vytvárať svalstvo. Lebo karbohydráty odchádzajú z tela von. Bielkoviny sú stavebnou látkou buniek zostávajú v organizme a vitamíny spolu s výživou sú potrebné pre sprány metabolizmus bielkovín aby sa to svalstvo naozaj vytvorilo.
www.optimalna-vyziva.meu.zoznam.sk

zorro181

caute, som chalan a mam rovnaky problem s priberanim, alebo mal... po prve chcem vyvratit nazor alebo poupravit ze treba jest jest a jest. chcel by som vidiet niekoho kto stale je od rana do vecera vkuse, ked ste to mysleli inak tak to racte napisat presnejsie co podla vas znamena stale jest... ja z mojich osobnxych skusenosti poviem len to ze treba jest ano ale pravidelne 5-6 krat (aj viac) za den ale nechat si medzi jedlami rpestavku !!! aby zaludok prijatu potravu vstrebal atd... tiez som neveril nasjkor tomu ze v nicom inom to nie je. Jedneho dna som proste zacal jest ranajky, olovrant obed... 6 krat za den a vysledky sa dostavili uz po tyzdny. Vazil som 57 kil a teraz som momentalne na 67. Pri tom sa nenapchavam ziadnym gajnermy pre kulturistov, nejem nezdrave jedla, jem take bezne slovenske obedy. ale snazim sa vyberat tie spraven potraviny ako ryby, miliecne vyrobky, ovsene vlocky jem na vecer si dam tvaroh. Prijem kaloricky sa zvysil a vaha stupla hore, jednoduche... odporucam vsetkym ktory nevedia pribrat prestudovat stranky, fora o kulturistike, nie je ich malo, riadim sa tym a vsetko bude ok.

ANOMYM

KLEUSKA / JA MAM 170 CM A VAZIM 45 KG A LEKAR MI POVEDAL ZE MAM PRIBRAT DO 50 KG A TY SI ODOMNA VYSSIA LEN O 2 CM TAKZE KED SI CHUDA TY TAK CO SOM POTOM JA??!

petul

luLuCinka.....to je teda rada za vsetky drobne....ked niekto nemoze pribrat, lebo ma rychly metabolizmus a rychlo spali prijate kalorie, tak jest jest a jest ti je na prd...skus to aj ty jest jest jest jest a zaludok ti roztrhne ak sa skor nepovracias...zaludok ma svoju kapacitu a ked si das napr. na obed predjedlo, polievku, hlavne jedlo a napr. dezert tak neviem kto este hned zatym vtlaci do zaludka napr. hambac...dolezite je co jeme...treba jednoducho viac potraviny energeticky hodnotnejsie..aby sa prijalo viac energie ako vydalo...

hydro

Zmesná Bio kultúra (špeciálna zmes kultúr baktérií) produkuje enzýmy ktoré konvertujú mliečne proteíny na peptidy a voľné aminokyseliny. Di- a tri-peptidy sú pre telo najlepšie a najrýchlejšie vstrebateľné .
Za deň si takto vyrobíme dva litre tak kvalitnej zmesi di- a tri-peptidov a voľných aminokyselín v tak kvalitnej podobe a s najvyššou možnosťou využitia pre telo, akú na trhu komerčných výživových doplnkov nie je možné kúpiť.
Vhodné najmä pre extrémne štíhlych a ťažko priberajúcich cvičencov a pre začínajúcich cvičencov, ktorí chcú rýchlo zvýšiť svoju hmotnosť.
Prírastok na hmotnosti 1kg za týždeň (merané na skupine rekreačných a kondičných cvičencov – po 15 týždňoch prírastok na hmotnosti min. 15kg). Najrýchlejší a najúčinnejší výživový doplnok v oblasti účinného budovania svalovej hmoty. Výsledky až o 420 % lepšie ako dostupné komerčné aminokyseliny a proteínové doplnky
Denné náklady na výrobu sú 1,- € ak rátame cenu mlieka z mliečneho automatu. Keďže Bio kultúra je „živý organizmus“, teda nám rastie a množí sa sama, nie je potrebné ju viac kupovať. Pri správnej starostlivosti nám vydrží neobmedzene dlho.
Ak ste doteraz mali problémy s trávením mlieka, mliečnych výrobkov, gainerov, proteínov, s týmto produktom ich mať nebudete.

No a ako prišla Bio kultúra na svet? Išlo o vyprodukovanie vysoko proteínového prípravku pre zvrátenie astenických stavov u ťažko chorých pacientov. Asténia, teda stav "kosť a koža" kedy telo z rôznych príčin nadokáže prijímať proteíny za stravy a tak telo túto potrebu nahrádza spotrebovávaním vlastných bielkovín - telo aby prežilo trávi samé seba. Cieľovou skupinou boli pacienti s intoleranciou na laktózu, ktorí neboli ale schopný tráviť ani rastlinné bielkoviny, ďalej pacienti s vredovou chorobou žalúdka, pacienti so zápalom žalúdka alebo čreva, pacienti s rôznymi endokrinologickými nedostatočnosťami a teda neschopný tráviť bežné bielkoviny zo stravy, pacienti s chorobami čreva, pacienti s rakovinou žalúdka, pacienti po operácii žalúdka alebo po odstránení časti žalúdka, pacienti po chemoterapii, pacienti ktorých imunita vzhľadom na niektorí z predchádzajúcich stavov bola oslabená a ich telo trpelo následne kandidózou. Zároveň sa produkt nemal miešať so surovou vodou ale mal byť ľahko poživateľný a teda najlepšie tekutý. Ďalej mal obsahovať dostatok vitamínov, minerálov a stopových prvkov nedodávaných v syntetizovanej podobe. Nesmel obsahovať žiadne prídavné alebo stabilizačné, či konzervačné látky, ale zároveň mal mať požadovanú trvanlivosť, čistotu a vysokú bezpečnosť. Nesmel byť sám o sebe alergénom. Ďalej aby obsahom účinných látok liečil kandidózu, ničil v tráviacom trakte Helicobater p. a E.coli. Ďalej aby vyrovnával pH organizmu. No a samozrejme aby bol chuťovo a aromaticky príjemný.

No akeďže fungoval veľmi dobre u pacientov, tak sme urobili pokusnú štúdiu, ako naň bude reagovať metabolizmus zdravých jedincov. Výsledok je, že je veľmi dobrý pre potreby suplementácie pre organizmus ľahko dostupných výživných látok s veľmi pozitívnym efektom pri budovaní svalovej hmoty.

546johny

chcem vam poradit poslednom case si davam rano jedno vajco surove aj vecer jedno vajco surove a uz to vydiet na mne za dva dni hned 1kg.a chcem pokarcovat..treba ten zaludok riadne roziahnut a vela jest tvarohu,škvarenica,kuracie prsicka,a bocik..zabera to

PiškotQaxP

Ahoj :) mám 151cm a 32 kg...všetki moje kamošky majú viac kg..už som brala aj tabletky ale vobec to nepomáha :(( pomoc !!!