Krv v moči

Príspevok v téme: Krv v moči
bojím sa :(

Ahojte... :/( Lekárka mi zistila krv v moči... neprikladala tomu niečo vážne, ale poslala moč do labáku na vyšetrenie.. veľmi sa bojím... musí to znamenať len rakovinu obličky?? :'(((( :'/((( strašne sa bojim... zajtra by mali byť vysledky... no nenormalne sa bojim... :( ani nezaspim... (o:

máte skúsenosti ? ďakujem !

dl

ved praveze neviem kde presne su tie oblicky cize to mozem len priblizne ale nech si pritlacam na akekolvek miesto po celom chrbate tak ma nic neboli, sice tam niekde vpolovici som nieco zacitila ale to bude asi stuhnute nieco. Inak nic. A ani to miesto co ma povodne bolelo ma teraz po zatlaceni neboli. Ale viem ze keby som si teraz lahla na pravy bok tak ma to zacne boliet. Ludia co to mne moze byt? Vsak ked pridem za doktorkou tak si pomysli ze simulujem

Lulu2011

dl - skoc z cca pol metra, metra, alebo pritlac na to miesto kde su oblicky, ak ta zaboli tak su to, ak nie asi nie

dl

sice teraz som sa pytala oca co ma to moze boliet a on mi povedal ze to nie su oblicky ale skor svaly stuhnute alebo take nieco. Ze keby ma boleli oblicky tak to by som sa nemohla otocit, hybat a proste kadejake pohyby robit a mi ich znazornil no a ked som ich vyskusala tak ma to pri ziadnom z nich nebolelo...tak ja zase neviem. si budem o chvilu ako hypochonder pripadat!

blecha

ja mám krv v moči celý život ... a nič sa s tým nerobí a ani mi nikdy nič viac nezistili.

Žijem s takýmto defektom úplne normálne.

bojím sa :(

Hej, ďakujem vám
no dl, pravdepodobne ťa normálna lekárka detská, alebo obvodná pošle na urológiu.. takže niet sa čoho báť :)