Pravda o rakovine - VITAMIN B17

kosa

stopka,

ked byvas vo veternej oblasti tak zacni tym ze si kupis peknu ciapku - na zimu na leto na jesen na jar.
zacni tymto.

kosa

perlicka,

mas pravdu AJ sa mylis,

kriza tak beruc do uvahy obchody a cestovanie nasincov tak urcite nie je.

co sa tyka temy tak tema je o vitamine B17 ktory jednoznacne pozitivne vplyva na pacientov.

rakovina v spolocnosti je tema sama osebe, ale nazov tejto temy - PRAVDA O RAKOVINE nam dava moznost otvorit AJ INE aspekty rakoviny ako len pacientovske(napriklad ekonosocijalne).

evelin30

radca, yxo tu nikomu nenadava.
ladvinka, ako mozes pouzivat tak hrube nadavky?

nechajte uz krizu krizou a radte stopke co s usami a dutinami

radca

Yxo, ked nemas argumenty, tak nemusis hned kazdemu nadavat. Ja som s touto diskusiou prestal , lebo ju zacala alicia a viem, ze sem nepatri. To, ze sa na to chytili akesi zakomplexovane adolescentky, ktore musia mat vzdy pravdu, s tzm ja uz nic nemam. Uviedol som len jasne vysvetlenie preco je to tak, ako to je. Tz si tiez nic neuviedol len si ma , ako krizocka zacal hlupo napadat.

yxo

ladvinka alebo ladvina preco sa ty miesas do diskusie a hresís?že sa nehanbís ale koncím túto diskusiu,lebo nema uroven a prevtelený radca ci kosa je agresívny,lebo im niekto protirecí.

ladvinka

To nie som,

Krízočka ešte neuviedla jediný dovod, prečo novinári nešíria krízu aj keď je článkov novinách stále veľa, Ona sa sem prišla len hádať. Je pičisko, ako som už napísal. Má v hlave hovno namiesto mozgu.

oxy

ladvinka a kde si sa tu zobrala,tak zrazu a tak zasvätená do témy a diskusie.A nehanbís sa tak hresit?co ti krízocka urobila,ved ona si tu vymiena s radcom názory,alebo ze by si to bol ty,jedovatý radca?

ladvinka

Radca má pravdu. Žienky asi doma nikto nepočúva a tak chcú počuť, že majú pravdu niekde inde. Krízočka ty si fakt mohutné pičisko. Evelin, ty píšeš, že žiadna kríza neni a pritom novinári stále o nej píšu. Tak, ako je to? Krízočka je zvláštny prípad. Najprv napíše, že vírus sa prestane šíriť, keď prestanú písať novinári a potom tvrdí, že novinári krízu nešíria a pri tom ani nevie ako by ju mohli šíriť. Poradím ti,. Nikdy sa nevzdávaj a kedď sa vydáš, tak bud stale ticho. Inak sa tvoj život zmení na peklo. Radaca, kosa, delphia, muc vam hovorí, že sa mýlite a vy sem stále píšete tie svoje nezmysly.