Pravda o rakovine - VITAMIN B17

alicia

radca nemám najmenší záujem, niečo písať admininstrátorovi, to nie je môj štýl,nemám záujem sa ani hádať, momentálne mám také problémy odzajtra, že nie je mi čo závidieť, takže už sa ozaj nedurdi.

radca

alicia,

pokial si dobre spominam, tak ty si zautocila na mna. Ja som ti len slusne odpovedal otazkou, lebo sa mi nezdalo, ze by som nieco take pisal. Mylis si pojmy z dojmami a mozno aj prujmami. Keby som sem este nieco napisal, tak by som sa 100-krat opakoval, preto ak napise este niekto nieco na moju adresu, tak nech si radsej precita diskusiu par prispevkov dozadu a odpoved najde. Ak tym naznacujea administratorovi, aby mi zakazal pristup, tak to sa asi velmi sklames.

alicia

radca,
kirko a ostatní tiež tu môžu písať svoje názory, ty vyslovene útočíš aj na RNG, aj na mňa niekedy ak ti niečo nie je po vôli. Rešpektuj slobodu slova, tak by to povedala kosa. Píš aj ty a určite aj tvoje rady môžu byť užitočné. Nikto múdry z neba nespadol, jeden vie viac iný menej.Tak sa už nedurdi, netreba všetko brať vážne. Aj choroby sa ľahšie liečia ak je lepšia nálada.

radca

Kirko, pises sem same nezmysly. Kde som pisal, aby sem RNG neprispieval? Preco tu klames? Mne je to jedno. Kazdy sem moze prispievat. Napisem ti to osobitne este raz (uz mozno piaty krat, lebo sa mi zda,ze si trochu spomaleny). Vadia mi niektore pispevky od RNG. Mimochodom este si tu neuviedol nic o tom MMS. Dufam, ze si nerobis srandu, ze by si informacie od vyrobcu a predajcu povazoval za take, ktorym sa da verit.

kirko

okoloiduci
Ty sa asi osobne poznáš s radcom lebo máte podobné vyjadrovania.Nie, zastávam sa tu ľudí ktorých radca slovne vyhodil z tohto fóra. Tu nejde o rôznorodé názory ale o to akým spôsobom sa tu prezentujú.Keď niekto s radcom nesúhlasí tak on hneď píše v zmysle: Ako môžeš vedieť, to nie je pravda a na všetko len nie nie nie. Ale tu sa nejedná o neho ani o mňa ale o ľudí na tomto fóre, ktorý občas potrebujú radu a pomoc ako ďalej a ako zvládať pre nich už aj tak dosť ťažkú situáciu. Prešiel si tým on aj ja ,a prechádzajú tým mnohí na tomto fóre,ktorí sú zúfalí z tejto zákernej choroby.A RNG a Damián a kosa sa len snažia ľudí usmerňovať a radiť im. To neznamená že keď to nepomôže niekomu napr. z tvojho okolia, že to nemusí pomôcť nikomu. Príspevky ktoré sem napr. dával RNG sú overené a nie žiadne bláboly.Niekomu pomôžu a niekomu nie. To máš ako s B17 pre niekoho liečba, pre niekoho už je neskoro.

okoloiduci

Kirko,trosku menej sebavedomia by nezaskodilo.To akoze ty sa radis k tym INTELIGENTNEJSIM?????A koho si tam este priradil?RNG,Damiana a Kosu???A ti ostatni prispievatelia su co?Sa zobud!Nauc sa prijimat aj nazory,ktore sa absolutne nezhoduju s tvojimi.

kirko

A radca
z doplnkov výživy ešte nikto nezomrel ani vo vyšších dávkach.RNG nepísal o ničom inom iba o neškodných doplnkoch.A keď hovoríš že takéto rady niekoho zabijú tak potom nevieš tiež o čom hovoríš. No a toto bol zároveň posledný príspevok odo mňa pre radcu lebo s úmyslom hádať sa som na toto fórum neprišiel. Prajem všetkým pekný deň.

kirko

radca
Aj tvoje rady mohli niekoho zabiť a ani o tom nevieš.A TY jediný opakujem jediný nechceš aby sem RNG prispieval. A budem sem písať aj naďalej lebo to čo píšem má hlavu aj pätu na rozdiel od teba.Mňa z tohto fóra nevyženieš lebo tuším o to ti ide, všetkých inteligentnejších poslať kade ľahšie.Ale nebudem už na tvoje narážky reagovať,ale budem odpisovať len ľuďom, ktorí o to stoja.Vymenuj ešte aspoň dvoch ľudí, ktorí nechcú aby sem prispieval RNG.

kirko

majkab
Po kúre MMS hlavne treba vit.C ( 4000 až 6000 mg/deň, najlepšie ale ESTER C,ktorý nedráždi žalúdok) a enzýmy vo väčšom množstve.Neviem aké používate dávky tak neviem bližšie napísať. Drž sa.