Imunita znizena u dietata

Príspevok v téme: Imunita znizena u dietata
marike

POMOC , prosim vas poradte
moje dieta ma znizenu imunitu na vsetkych urovniach-specificku i nespecificku, celkovu i bunkovu, a co ja viem co vsetko, len viem ze sa to ma aj vrodene a na vsetkych slizniciach ci tak nejak mi to vysvetlili /ja tomu moc nerozumiem/ a ze sa nan nalepi kazdy bacil virus bakteria co ide okolo a reaguje citlivo i na vsetky alergeny a vkuse je chore. prosim vas, som zufala z toho mnozstva liekov, ma len 3 rocky a rada by som mu pomohla. poradte mi nieco ako mu tu imunitu posilnit aj inak nez liekmi aby sa z toho dostalo. co mam robit. prosim o nazor aj lekarov aj inych odbornikov co tu diskutuju.aj nejake prirodne preparaty,ale ucinne a neskodne by som skusila. a da sa vobec ta imunita natrvalo napravit? vopred dakujem za kazdu radu

meggi36

Šak ak nemá nejaké problémy, tak podľa mňa dá, len treba včas zakročiť a začať to liečiť, aby sa takým veciam predišlo ;)

paulinocka

caute, ked je dietatko relativne v poriadku, ze ziadny kasel ani nic, len nadcha, tak da sa este zabranit tomu aby to prepuklo do niecoho horsieho? vacsieho problemu?

lalinka12

to áno, je to poklad, taký zázrak, kedysi by sme ani len neverili, že takýto vitamín môže mať takú silu, no opak je pravdou, pri deťoch je to super, najmä že dokáže ich udržať fit

addia

Kixx pri deťoch treba dbať hlavne na to aby tie vitamíny, ten vitamín C si mohla dieťaťu aj dať, lebo nie všetky sú pre deti určené a to môže byť celkom problémom :)

perla

Ja som zase kupila Cebion a ten je super, aspon u nas sa teda osvedcil, ci uz ako prevencia alebo aj pri rieseni problemov s nadchou, kaslom a pod. Davame aj teraz predsa len aby to telicko bolo odolne a nemalo problem s nicim :)

SimcaSi

Ja by som sa nebala ani takych Martankov. J klasika, ale odkedy to berieme, tak mam pocit, ze sme menej casto chori... a chut detom nevadi, maju aj sirupy...

kixx

je jedno teda o aky vitamin C pojde? aky by sme dali? lebo teraz tento mesiac a aj minuly mam pocit ak keby na nas nieco lezie a chcela by som Sabinku ochranit od nejakej chripky a nadchy a pod :(

gomanka

vôbec nie, vedľajšie účinky nie, ale priaznivé účinky to áno :) áno je to vidieť na tom dieťati aj podľa toho ako je aktívne, predsa len keď je zdravé, nemá žiadny problém zdravotný, že je imunita v poriadku a tak, tak nevidím dôvod prečo by malo byť unavené alebo tak :)

meggi36

Ovšem dá sa to. Dieťa keď je fit má predsa veľmi veľa energie, nevie obsedieť, nechce ísť spať a podobne. U nás v rodine, keď deti "skrotnú" tak vieme, že niečo už nie je OK.