Kto skúsil Herbalife?

herbik

odkaz ,,bohatstvo" Vážená, vraj účinné azdravé, tak to asi herbalajf vyzbieralvšetky ličivé rastliny na svete,keď tak chrli svoje prodikty.
Krém 80 eur, F 1 - formula 1 perfektný názov, prosím vás, bohatstvo to je, ale pre distribútorov. Ináč, mám skúsenosť v rodine a udivuje ma hlúposť niektorých ľudi. Doma mám práve čerstvého hlupáka.
Neprajem to nikomu.

Majo_22

Ja som o Herblife pocul ze maju kokteily s ktorymi sa chudne. Kedze som chcel schudnut, hladal som este dalsie a nasiel som lacnejsie a kvalitne kokteily tak isto na chudnutie od Dr.Egrt. Tie som si kupil a k tomu este tabletky na chudnutie. Kokteil som pil 2 x denne a stale pri tom istom sposobe zivota: ziadne cvicenie, vozenie sa v aute a sedenie za PC som za 2 mesiace schudol 7 kg a na pupku som siel o -3cm dole !!! Bez cvicenia. Teraz si davam kokteil uz len 1x denne a stale som na tej istej vahe -7kg. Takze to asi funguje, isiel som podla programu tu: www.zazdravie.sk Neviem kolko by som zhodil, keby som k tomu este aj cvicil, na co ale nemam vobec cas ani podmienky. Urcite viac.

SLK

Citala som o Herbalife uz vselico.Dobre aj zle....Tiez som pre nich pracovala ,pred 17timi rokmi a tiez ma podviedli.No podviedli ma ludia-slovaci,ktorym islo len o peniaze a ako citam zrejme je to tak dodnes.Nepodviedla ma vsak firma Herbalife,ktora dodrzala vsetko co slubila a nepodviedol ma ani jeden produkt co som od nich uzivala.Na nasom trhu som nenasla lepsiu Guaranu ako maju oni a ani lepsi produkt na chudnutie...a ak aj niekto potom pribral tak nie preto,ze je to produkt zly,ale preto ze sluzi (ako vsetky produkty na chudnutie) len na nastartovanie ,na nastavenie organizmu na zdravy styl stravy.Ked po dobrati budem jest ako diva,asi tazko si vahu udrzim,taka je skr. priroda.To len na okraj pre tych co nepochopili system.Dnes pre nich nepracujem a nemam s nimi nic spolocne ale na tuto stranku som sa dostala preto,ze si chcem tie produkty kupit znova,lebo som uz vyskusala ozaj vselico a toto je najlepsie ci uz na chudnutie ,regeneraciu organizmu alebo na energiu ,odolnost atd.Na zaver len jedna "pikoska" dnes sa mi ozyvaju ludia,ktori sa mi pred rokmi vysmievali ked som im tieto produkty ponukala a pytaju sa ma ci by som im to mohla niekde zohnat.Viac nemam co dodat,snad len to,ze my Slovaci sme ozaj cudni ludia,na vsetkom sa chceme rychlo nabalit a nadavame casto na produkt,ktory je dobry a za nic nemoze.

euforik

nekupujte herba od nasich vyderacskych distributorov co si na tom prihadzuju 100a via % vo svete som bezne nasiel za 20 eur napr na amazone: www.amazon.com

Janinka1988

co sa týka herbalife je to urcite velmi dobre sama som schudla a mam v rodine vela ludi ktorym sa podarilo dosiahnut uzasne vysledky ci uz zo zdrovotnymi problemamy alebo schudnutim takze miska urcite odporucam ale z welnes poradcom nie na vlastnu pest lebo vtedy niesu optimalne ucinky Jana

owecka

schudnes a ked to prestaneš užívať a budeš sa normálne stravovať, priberieš....to je vlastne to isté ako pri hociakej inej diéte