Capillan - vlasový aktivátor

Príspevok v téme: Capillan - vlasový aktivátor
šimona

Ahojte.no tak práve som si bola kúpiť Capillan-vlasový aktivátor na vlasy.Čítala som v jednom príspevku,že je dobrý na rast vlasov a ja by som chcela mať tie svoje vlásky dlhšie.Máte ho doma tiež?Aké sú vaše reakcie?A ešte by ma zaujímalo či to treba vmasírovať do vlhých vlasov až po umytí?Lebo to má takú dosť výraznú vôňu a je tam cítiť alkohol či mi nebudú smrdieť..

medina

ja si aktivator davam každy den, no niekedy každy druhy ako kedy. a vlasy sa mi aj rychlejšie masteju lebo vždy si masirujem pokožku hlavy. ale vysledok stoji za to, som spokojna:) a aj rychlejšie rastu

ZMYSEL

viete..ztoho mzusite mat mastne vlasy..inak k vlasy sa mastia aj tym ze si ich stale chytate..ale tak ta vodika capillan je dobra a nemasitia sa mne osobne lebo ja si to davam do mokrych vlasov a necham len tak uschnut....takze to ze to mmasti je hovadina nejako extra moc,,a mastne vlasy ztoho aj musia byt podla mna ,..a tiez som blondina a velmi rychlo mi narastli vlasy teda zda sa mi to aj nove malilinke valsy mi narastli bomba

mnamka257

sorry ale myslim si ze ti to moc nepomoze-to uz radsej keratinom , aj ked ti to znici viac vlasy-podla mna je najlepsie nechat si ich narast prirodzenou cestou-trpezlivost ruze prinasa

cica 701

ahojte ja som si tiez kupila ten capilan hermanek a vilin .......... mno a o raste vlasom sa tam nic nepise mno a vela ludi co som citala na inej stranke tak sa len stazovali ako sa z toho mastia vlasi ....... hm mate ho niekto

HUcka

Ahojte, a to si nemozem davat kazdy den ?? nebudu mi poto m rast vlasy rychlejsiee???a nebudu sa mi mastniet vlasy?? elbo som si davala zihlavovu vodicku a ptm som mala mastne wlasy

Majo_M

Zdravim, co som tu zatial cital tak ma dost potesilo. az na tolko ze som si ten Capillan aj kupil. Som tu asi jediny chalan zatial heh. Maval som dlhe vlasy asi 2-3 roky a zrazu som sa dal ostrihat zatracena blbina... tak dufam ze to pomoze:)

babs

baby, na aplikaciu Capilanu pouzivam flasticku z brezovej vody alebo farby na vlasy kedze ma predlzeny aplikator a lahsie sa da dostat ku korienkom. streknem na pokozku a necham trosku ztiect po hlave a potom vmasitujem do vlhkej pokozky po umyti vlasov. vlasy mi uz nepadaju a su zdravsie. a aby to tak nesmrdelo, skuste trebars vonave spreje alebo vseliake stylingove vodicky. tie to prevonaju:) ak by ste vedeli o nejakej dobrej kure na rychly rast vlasov bola by som rada :) dakujem

01lena10

no tak uz som zistila ako sa to pouziva...umyjete si vlasy a do vlhkych na korienky sa da pripravok a nezmyvat... ja si to davak ku korienkom..striekackou:D inak som to nevedela vyriesit:D:D:D tak vela stastia