Otázky na RNG

RNG

Infekcie sa do tela dostavaju ako kvapockove zo vzduchu a drzia sa v prinosnych dutinach aj dlhe mesiace. Takze tam ich treba vyhubit v prvom rade kvapkami. Ustne brane prostriedky na to maju velmi maly ucinok.Nanajvys NAC a serrapeptraza, co odhlienuju a odmaskuju rozne maskovane infekcie a oreganovy olej, ktory je etericky=prchavy a dostane sa vsade, aj ked je brany ustne.
Mandle nie su zdroj infekcii, iba nasledok tych co sa zdrzuju v prinosnych dutinach. Takze vybratim mandli sa nic nevyriesi.
A atb nie su na to dobre povacsine, lebo mnohokrat situaciu este zhorsia. Pozri cez Google.sk pod rng, infekcie, co na to hovoria rozni lekari. Totiz mnohe z tych infekcii sa nedaju atb znicit a atb poskodia/znicia nasu probioticku crevnu a ine flory v tele, cim vlastne daju zelenu vsetkym na atb nereagujucim mikrobom, co boli dovtedy nasimi probiotikami kontrolovane a obmedzovane.

havana64

Dobrý deň,p.RNG ja by som nadviazala na doremi a poprosila o radu pre môjho 10r.syna,ktorý má opakovane zápal prínos.dutín ale jemu problém spôsobuje nosná mandľa,ktorú včera doporučil krčný lekár vybrať.Dnes som bola pre výsledky steru,v nose má zlatého staf.CHCEM SA VYHNÚŤ operácii.Hoci mal problémy,lekárka to pripisovala alergii,podstúpili sme inj.vakcináciu a aj v jej priebehu sa zápal zopakoval,riešili sme výplachmi nosa slanou vodou s koloidným striebrom,soluxom.Do mesiaca sa zápal zopakoval,požiadala som o nosné vyšetrenie,ktoré potvrdilo hnis a zatekanie do nosohltanu,jedna mandla zväčšená.Veľmi pekne Vás prosím o odpoveď,ďakujem

doremi

dakujem, bola som pozriet ten GSE ale nasla som len grapefruitove kvapky, tzv.citrovital tak som dala silnejsi, lebo mi prisiel slaby do vody a vypila som, nac som nenasla, iba oreganovy olej....a este beriem kalciovy sirup, tak snad to bude stacit

RNG

Pozri cez google.sk pod rng infekcie. Dnesny GSE je daleko od niekdajsieho povodneho citricidalu, ale aj tak je este lepsi ako nic na roztok, kvapky do nosa. Ale by som ho robil aspon ovela silejsi, mozno az 10-15 kvapiek do 30 ml kokosoveho oleja.
A samozrejme odhlienovace ako NAC, serrapeptaza a kapsule oreganoveho oleja, tie, z firmy NOW, co su entericky pokryte a v 180 mg obsahuju zarucene 100 mg carvacrolu na kapsulu

A ber aj to co odporucam kazdemu ako selen zinok jod vitaminy C E D-3 a mikrovlakniny a kvalitne probiotika.

doremi

zdravim, chcela by som sa opytat, ako inak sa bez pouzitia antibiotik mozem zbavit infekcie prinosnych dutin. Problem je ten, ze vsetko sa mi uklada na priedusky a hrdlo...nesmrkam a nevykasliavam. Vcera som stratila hlas, vobec som nemohla rozpravat. Mam pracu, v ktorej ma moj hlas zivi, takze si podobne problemy nemozem dovolit. Lekarka mi dnes predpisala atb, konkretne augmentin a aerius + kalciovy sirup. Atb brat nechcem, pretoze uz od detstva som brala same atb pri kazdom nachladnuti, znicilo mi to pecen plus pridali sa aj ine zdrav. problemy. Co sa tyka stravy, nekonzumujem pecivo a ani nic z muky, taktiez nejem jednoduche cukry a mliecne vyrobky. Nejaka rada? Bola by som velmi vdacna :)))

RNG

Svetlozlta stolica je najme s prilis rychlej peristaltiky, tj telo sa snazi jedlo priskoro vyhodit. To by vysvetlilo aj nestravene ciastosky. Moze to byt priprudka zmena stravy, a mozu to byt aj reakcie napr na privela tukov, na ktore telo nema dost enzymov(lipaza)
Ale aj ine, ako rozne nakazy su mozne, akurat ze ti to bezi subezne so zmenou stravy a doplnkov, nahodne.

jojojo55

RNG prosim,
Beriem vsetky 4 potrebne doplnky na travenie+kokosak, jem o 90% viac zeleniny, ziadne cukry, jemne muky atd.....
Problem je, ze moja stolica je odvtedy zlta a su v nej nestravene zvysky,, ano dobre citate.. Nikdy nom nedoplnal kyseliny a enzymy, stolica bola OK.. Teraz nie je, citim sa stale unaveny, kruhy pod ocami.
Nejaka rada? Dakujem pekne