Otras mozgu - priznaky?

Súvisiaci obsah

trankster

dobry vecer pred 2mesiacmi som mal otras mozgu.2x som bol na ct mozgu a vsetko je ok ale obcas sa mi zda ze mam tocenie...je to ok alebo je to horsie?

jedna slečna

Prosim Vás o radu. 24.6. sme boli na chate kde som mala úraz ( ja si z neho nič nepamätám; pamätám si už len ako som sa prebrala ked ma kamaráti oslovovali a fackali)z rozprávania kamarátov viem že ma jeden znich nechtiac sotil a ja som si pri tom udrela zátylkom o skrinu. Odvtedy už prebehli skoro 2 týždne a stále mám bolesti hlavy sem tam točenie hlavy.. mala by som ísť na vyšetrenie? Ak by som nešla čo sa mi môže stať ak by to bol naozaj otras mozgu ?

meduska

chcela by som sa opitat ket som bola mala tak som sa doma na leseni spadla na prednu cast hlavy na beton vsetko som si pametala ale teras ket som starsia nemozem spat a boli ma hlava a som hrozne naladova a nic ma nebavy a vsetko co robym my dlho trva.dakujem

lucia9388

Ahoj vcera som sla dole po schodoch a opity kamarat spadol na mna....jemu sa samozrejme nic nestalo..a mna boli noha,ruka a hlavne hlava,,,strasne ma boli hlava,je mi zle,nevolnoa stale chce sa mi spat...co myslite mam ist na pohotovost ci este cakat?dakujem

bulvaj155

dobry,prosim porad te mi.mam 4mesacnu cerku,padla s postielky aj s rebrinou,ma nahlavicke buchnute,stalo sa to dnes,trosku spapala,a spinka,sem tam sa chyti za hlavicku a je pritom nekludna.polovicka povedala ze pockame do zajtra,ja neviem.PORADTE PROSIM.DAKUJE

MoOOonika

Prosím Vás pomôžte mi pred rokom som utrpela slabý otras mozgu a doktor mi povedal že si pomaličky spomeniem na to čo sa mi stalo lenže ja si ešte z toho pádu nič nepamätám...ale sranda je že si z toho pamätám ako som bola na kopci a opýtala sa čo sa deje a potom si pamätám že som bola v aute a to potom všetko...ale to čo sa pred tým udialo to fakt neviem :o(( a hrozne chcem vedieť čo sa dialo..no bohužiaľ neviem z toho pádu nič :( óóóch

DmzrP

Chcel by som sa spytat pred necelym tyzdnom pri hrani basketbalu som omylom dostal loptou do hlavy z tesnej blizkosti az ma to odhodilo dozadu a teraz mam bolesti prednej casti hlavy pri pozerani tv alebo pocitaca. trochu aj ked lezim. Je to normalne a prejde to alebo to moze byt nieco vaznejsie?