Tazke dychanie

Príspevok v téme: Tazke dychanie
ninik

Poradte mi prosim Vas strasne zle sa mi dycha akokeby plytko, vecer ked zaspavam a nastane zlom spanku sa strhnem na to ze prestavam dychat...byva mi zima a nasledne strsne horko, mam mravcenie a vnutorny tras, je mi na odpadnutie..tlak mam v poriadku..neviem co je so mnou, v nemocnici vravia ze nic..prosim o radu.dik

ninik

aj ja som si ju diagnostikovala:) podla psych.mam vegetativnu dystoniu...citala som si na jednej stranke ze nmou trpi 15%ludi a ze iba 2% sa vyliecia:(((

ooo

hm, ja som fyzicky tiež zdravá... len od psychiatra mám úzkostno-depresívnu poruchu a sama som si diagnostikovala tetániu :)

jaja

ja nemám žiadnu diagnozu- obvodák mi povedal, že fyzicky som zdravá, že mám stres (búš. srdca, trasenie rúk...), gynekologička mi napísala že predmenšt. syndrom- vlastne som zdravá, len občas mi "prepne", ale už to celkom dobre zvládam(klop,klop)

ooo

jaja neviem celkom isto, či si nemýlime psychológa s psychoterapeutom - u toho sa platí; psychoterapeut ale nemusí byť nutne psychológ, môže to byť hocikto z pomáhajúcej profesie, ktorá má 5 ročný výcvik absolvovaný... Jaja ak sa smiem spýtať ty máš vlastne akú diagnózu?

ooo

ninik ak chceš na dobierku, tak volaj do Lucenca, lebo iba odtiaľ posielajú. isto tam už niekto bude... V lekárni to nekúpiš určite.

ninik

jaja ale ten ma iba RNG, ze?ci to maju aj v lekarni?lebo ked som volala k nemu do obchodu, tak to tam nik nebtal:( a rada by som si to kupila

jaja

dobre vedieť s tým psych. ja som volala k 1 a povedali mi, že ked budem mať odporúčanie, neplatím - a ktomu som sa aj objednala.
a k SJW- no skôčte na tému depresia v kateg. ostatné- tam odporúčajú v prípade derealizácie až 3x3.
ale ja som to brala v prípade potreby- 1, ked nezabrala do hodiny 2, potom 3- myslím že do dna som zobrala max 3-5 kapsulí, ked som mala ťažké stavy. teraz si hodím 1 ked prichádza na mna ťažký stav, čo je 1-3xmax do mesiaca.