Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

solnicka1
operoval ma 3,5 hodiny. Ale pocitovo Ti poviem, že zaspíš na sále a o sekundu si hore. Proste o tom, že prešla medzi tým taká doba vôbec nevieš. Ako som raz tu na fóre písala, zapneš a vypneš vypínač a máš cecule :-)

menndy
doktor mi povedal, že po 6 týždňoch už môžem cvičiť postupne všetko. Ja som ale po 6 týždni bola skúsiť len behať na páse a riadny tréning som začala pre istotu až teraz po dvoch mesiacoch. Práve som sa vrátila z fitka, úžasný pocit! Endorfíny pracujú ako za starých čias :-)
Drepy, príťahy kladkou, veslo, TRX, biceps, triceps... nič mi nerobí problém. Ale váhy dávam trochu menšie. Skúšam postupne.

menndy

Nena1
Ahojky, citala som prispevky a dozvedela som sa ze robis fitnes , ja tiez cvicim... Chcela by som sa spytat kedy si zacala cvicit ? Lebo mne to uz strasne chyba :( som 4 tyzdne po opke... Dakujem

solnicka1

Hej ved urcite pokecam...
Iveta84
No ja mam pod prsiami obvod 84 takze mne nemozu dat 300 ml, odporucili mi od 450-490 ml ako kto, preto chcem aby to skusal este na sale ze co bude lepsie. Som zvedavana tvoje fotecky: )
Nena1
Ako dlho ta operoval? Mne povedal ze cca 3-3,5 hodky

Nena1

solnicka1
keď povedal, že urobí aj korekciu, tak ja si pod tým predstavujem, že Ti uberie trochu z kože pod dvorcom, ak by jej bolo veľa a prišije vyššie, aby boli pevné a nie ovisnuté... Správne uvažujem? Šak pokecaj s ním ešte.

solnicka1

Nena1
Nezistila a mas ich krasne, len ked do mojho zakladu narve este 450 - 460 ml tak sa bojim ze to budu dve obrovske gule neprirodzene, inak najviac sa bojim ze casom ani silikonove prsia neminie gravitacia pri takej velkosti a mat ovisnute silikony to by som fakt nerada.

Nena1

solnicka1
kukám Tvoje foto, myslím, že anatómy..? Ono to v podstate medzi tým až taký rozdiel nie je. Aj guľaté pod svalom vyzerajú ako anatómy. Sval ich zvrchu trochu stlačí. Šak vlastne videla si moje foto... Zistila by si aké mám?

Nena1

solnicka1
presne ako ja. Ja som mohla mať len anatómy, pokiaľ by rezal pod prsom. Cez dvorce som si mohla už vybrať, čo chcem. Zároveň mi posúval dvorce, aby mi "nekukali" do zeme. Touto metódou Ti môže doktor vymodelovať ukážkové prsia, bez ohľadu, ako si vyzerala pôvodne. Ja som si vybrala guľaté, nakoľko robím fitness a pri anatómoch som sa bála pootočenia implantátu. Ale dlho som mala dilemu, lebo anatómy sa mi tiež páčili. Teraz som rada, že mám guličky :-)

solnicka1

Nena1
A este mi Trska povedal ze ak urobi tu korekciu tak potom uz mozme dat aj anatomy aj gulate ze to je jedno ze si mozem vybrat co sa mi viac paci, takze to sa este musim rozhodnut, co ja viem co bude lepsie vyzerat? Na mojich prsiach ked ich zdvihne a zmensi bradavku asi anatomy...

Nena1

solnicka1
repík kázal doktor, kým odpadnú chrastičky. Kokosový olej som vyčítala tuto na fóre. Tak som to kombinovala. Keď to bolo moc suché, tak som mazala a opačne...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk