Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

solnicka1

Nena 1, Iveta 84,
Vnutorny pocit ma skor taha k Trskovi, ta konzultacia sa neda porovnat s konzultaciou u Mladeka a u Racza. Plus na opku aj domov by som isla peso lebo Snop mam asi 100 m od domu a plus je este lacnejsi. Ale predsa len vaham lebo od Mladeka su tiez krasne prsicka v galerke. Trska povedal ze cez bradavku by vlozil implos pod sval plus korekciu by urobil miernu lebo bez nej vraj vysledok nebude dlhodoby pri tej vahe implosov 450ml.Mladek povedal ze korekcia nie je nutna a implos by mi dal pod zlazu - teda pod fasciu aby to lepsie drzalo... tak ako sa mam teraz rozhodovat...

Susy1982

Smejo
ja som to takto pocitovala pri dvihani tazkych vecci pred seba nahor al. v predklone ale sa ta zacina stracat... prestavam to pocitovat.Som 5 mes. po Teoreticky do 6mes. to je ok. je to reakcia svalu na fyz. zataz s novou ,,vecou ,,vrastenou do neho...

smejo251

zdravim vas babiky... :-)
gratulujem vsetkym novým dievcatam k prsickam mate ich krasnucke ....a cakatelkam pravej pevne nervy a malo bolesti...nebojte sa zvladnete to...

All
inak otazka kedy mozem nosit push up by zaujmala aj mna velmi odpoved...hoci ja mam taky blby pocit ked si nadvihnem lavvy prsik akoby ssom citila normalne ze si dviham implos a take je to neprijemne....mali ste to aj vy baby co ste dlhsie po?

Nena1

Iveta84
jáááj! Potom samozrejme pozriem.
Ináč, ja som už závislá na tomto fóre :-) Každý deň čítam, pozerám galerku, aj keď už by som nemusela :D

Iveta84

Nena1
Ja som dnes poslala foto do galerky a ja som este na klinike :))))) opku som mala v pondelok. Sa tu moc rozpisujem ze? :DDD

Iveta84

A teda mozem povedat, ze ja som sa tiez rozhodovala medzi trskom a mladekom :D a napriek tomu ze som bola u mladeka, som presvedcena ze trska je vyborny chirurg a ma krasnu robotu! A je este lacnejsi ako mladek :))) a teraz si fakt vyber :DDD
bola si u oboch na konzultacke? Ak ano, daj proste na svoj vnutorny pocit :)

Nena1

Iveta84
Ďakujem!

solnicka1
presne ako píše Iveta84. Píše moje slová. Dlhoročný sen a úplna dôvera k doktorovi. Vedela som, že urobí maximum pre moju spokojnosť. Dr.Trška! A teraz si vyber :-)) Na jednej strane ľutujem, že som to nepodstúpila skôr, ale hovorím si, že ja som si počkala, kým môj doktor vyštuduje, urobí si prax a potom si uňho lahnem pod nôž :D

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk